#490
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.57 ct.Place a bid ›Dim. 14,55 g -
#281
#404
Oekraïens icoon met moeder en kind. Refererende naar de relieken van Ponchaev. 19de eeuws.
#234Werner Labarque
“Boer met trekpaard en kar.” Olieverf op doek, gesigneerd.
#218
#294
#256
Een modern vierkante eettafel met wit gelakt blad en aluminium onderstel.
#621
Een polychrome glaspasta schaal met ingewerkte geometrische vormen. Goud en rood in de massa.
A polychrome glass paste dish with embedded geometric shapes. Gold and red in the mass. -
Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.
#59
“De peerdenbrug in Brugge”, een schilderij, olieverf op doek, lings onder gesigneerd.
"The Horse Bridge in Bruges", a painting, oil on canvas, signed lower left. -
Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.
#307E Svalling Eskilstuna
Een lot van 3 floret degens, gemerkt “E. Svalling”.
A lot of 3 foil fencing swords, marked "E. Svalling".