#27ElldeeEen 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.
A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#291DerutaEen milieu de table in meerkleurige faience, Deruta, Italy.
#625Een paar hoge zwart metalen design kandelaars.
"Reflections in the canal", a color lithograph, signed outside the plate by H. Cassiers.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#600Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 0.50 ct. and old-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 450 / 550 -
#304Danny VlaminckPeriod: 1959 - ....“Stilleven met aardbeien en druiven”, ssn schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd D. Vlaminck en gedateerd ‘88.
"Still life with strawberries and grapes", painting, oil on panel in a gilded frame, signed D. Vlaminck and dated '88.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#159“Amor & Afrodite bij het schrijn voor Athena.” Olieverf op doek. Uit de omgeving van Louis David. Gedateerd 1818, achteraan dedicatie aan de graaf van Schoenborn te Brussel. Gemaakt door een leerling van L. David, later genummerd N° 17.B. Met een oude expertise en vervaagde notitie van L. David zelf. Craquelé, schilferschade en een oude restauratie onderaan.
"Amor & Aphrodite at the shrine for Athena." Oil on canvas. From the circle of Louis David. Dated 1818, dedication to Count of Schoenborn in Brussels at the back. Created by a student of L. David, later numbered N° 17.B. With an old expertise and faded note by L. David himself. Craquelure, flakes damage, and an old restoration at the bottom.No longer availableDim. 98 x 120 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#341SchatzEen scheepsklok gemonteerd op houten plank, Schatz Royal Mariner.
#279“IJzerbrug, Diksmuide”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Ijzerbrug, Diksmuide." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 55 x 36 cmEstimate: € 80 / 120