Een 14 kt witgouden fijne ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.

A 14 kt white gold fine ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.22 ct.
Dim. 1,18 g
SKU: 1712240365.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #365
Estimate: € 300 / 400

  • #543

    Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.

    A set of 2 old white painted concrete garden urns.
    Dim. h 35 x Ø 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #574

    Een gepolychromeerd houten beeld van een gans.

    A polychrome wooden statue of a goose.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #334
    Malik

    Een schets van “Archie Cash” met gesigneerde opdracht “pour Henri très amicalement”. Evenals het album Barils, Barbouzes & Barillets uit de reeks Chiwana. Hard cover. Ed. des Archers 1985.

    A sketch of "Archie Cash" with signed dedication "pour Henri très amicalement". Also included is the album Barils, Barbouzes & Barillets from the Chiwana series. Hard cover. Ed. des Archers 1985.
    Dim. 23 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #680

    Een lot van 11 zilveren ringen bezet met halfedelstenen of markasiet.

    A lot of 11 silver rings set with semi-precious stones or marcasite.
    Dim. 84,30 g brut
    Estimate: € 80 / 120
  • #74

    “Stilleven met fruit en kruiken”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Still life with fruit and jugs." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 81 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #515
    Gamages London

    “Dawn Crystal Steel”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Dawn Crystal Steel." A wristwatch chronograph with quartz movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #262

    Een geslepen spiegel in vergulde lijst.

    A cut-glass mirror in a gilded frame.
    Dim. 118 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #167

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 18 vorken, 18 lepels en 8 koffielepels. Gemerkt “AH” (Oostenrijk-Hongarije), 13/16 lothig of 813‰. Totaalgewich 1295g.

    A lot of silver cutlery, consisting of 18 forks, 18 spoons, and 8 teaspoons. Marked "AH" (Austria-Hungary), 13/16 loth or 813‰. Total weight 1295g.
    Dim. 1295g - 813‰
    Estimate: € 700 / 800
  • #310

    Twee zilveren horloges bezet met markasiet. Jaren twintig.

    Two silver watches set with marcasite. Dating from the twenties.
    Dim. 42 g brut
    Estimate: € 35 / 40
  • #108
    Amphora, Czechoslovakia

    Een Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.

    A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.
    Dim. 33,5 x Ø 19 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #97
    Schuco

    “Elektro-Record 5555”, een vintage kunststoffen speelgoed boot op batterij, in originele doos. En “Schuco 3000”, een vintage metalen speelgoed autootje met opdraaisleutel, in originele doos.

    "Elektro-Record 5555," a vintage plastic toy boat with battery operation, in original box. And "Schuco 3000," a vintage metal toy car with wind-up key, in original box.
    Dim. 31 & 11 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #561

    Een aardewerken kruikje in Zapotec stijl met afbeelding van een figuur met hoofdtooi en oorringen.

    An earthenware jug in Zapotec style depicting a figure wearing a headdress and earrings.
    Dim. 11,5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00