#64J. Dubois“Stilleven met meloen, druiven en mandarines.” & “Stilleven met kreeft.” Gesigneerd Dubois.
"Still life with melon, grapes, and mandarins." & "Still life with lobster." Signed Dubois.No longer availableDim. 45 x 60 cm x 2Estimate: € 80 / 120 -
#456Een mechanisch geweven tapijt met geometrisch patroon.
#137Een meerkleurig glaspasta vaas met een geëtst blader en floraal decor. Draagt handtekening “Muller Frères Luneville.
A multicolored glass paste vase with etched leaf and floral decoration. Signed "Muller Frères Luneville."No longer availableDim. 33 x Ø 15 cmEstimate: € 150 / 250 -
Vase in polychrome iridescent glass. Mounted as a lamp, but not altered. Bottom engraved.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120 / 220 -
#241OlympusEen vintage camera Olympus-Pen met lederen draagtasje.
#124P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#661Een lot van 14 softcover erotische strips Uitgeverijen: 9 Folies, 3 lambada, 2 Turbo.
A lot of 14 softcover erotic comic books Publishers: 9 Folies, 3 Lambada, 2 Turbo.No longer availableEstimate: € 45 / 55 -
#264Mavy“Nederlands zeezicht bij nacht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd Mavy.
#495Paul SerstéEen terracotta buste van een jongenshoofd op houten sokkel. Onderaan gesigneerd “P. Sestré”.
#679Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
A modernist mirror with a beveled mirror edge.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 60 / 90