• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
Een 14 kt witgouden fijne ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.

A 14 kt white gold fine ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.22 ct.
Dim. 1,18 g
SKU: 1712240365.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #365
Estimate: € 300 / 400

  • #164
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #243
    Abraham Van Emden

    Een sextant in messing en staal met zijn originele koffer. Gemerkt A. Van Emden Amsterdam 319. Op bijhorend papier een aankoopplaats en datum: Leiden, 30 - 04 - 1937.

    A brass and steel sextant with its original case. Marked A. Van Emden Amsterdam 319. Includes accompanying paper with purchase location and date: Leiden, 30 - 04 - 1937.
    Dim. 12.5 x 28 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #202

    Een verguld houten spiegel.

    A gilded wooden trumeau with a sculpted crest.
    Dim. 170 x 90 cm cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #138
    V. De Vos

    “Gevecht met panter”. Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld op marmeren voet. Onderaan gesigneerd.

    "Fight with panther." A patinated wooden sculpted figure on a marble base. Signed at the bottom.
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #436

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt.

    A Persian hand-knotted carpet.
    Dim. 200 x 128 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #561

    Een aardewerken kruikje in Zapotec stijl met afbeelding van een figuur met hoofdtooi en oorringen.

    An earthenware jug in Zapotec style depicting a figure wearing a headdress and earrings.
    Dim. 11,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #226

    Een salonnetje in Louis XV stijl bestaande uit een 2-zit en 2 fauteuils, gesculpteerd houtwerk en een bloemenstof.

    Dim. 86 x 123 x 72 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #478

    Een paar late Qing dynastie Fo-Honden van gepolychromeerd Sancai aardewerk als grafbeeldjes met wierrookbranders. Eén staart hersteld, en één houder is gebroken. Kiln merken onderaan.

    A pair of late Qing dynasty polychrome sancai pottery Fu dogs as tomb figures with incense burners. One tail restored and one holder broken. Kiln marks underneath.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #520

    Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met en twee saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct.

    A pair of 18 kt yellow gold earrings set with two cabochon sapphires with a total weight of approximately 1.30 ct.
    Dim. 4,18 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #200

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,93 ct. G SI1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,80 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.93 ct. G SI1. and diamonds with a total weight of 0.80 ct.
    Dim. 9,39 g
    Estimate: € 3800 / 4000
  • #25

    Een 14 kt wit-en geelgouden ring met fantasiestenen.

    A 14 kt white and yellow gold ring with fantasy stones.
    Dim. 2,75 g brut
    Estimate: € 100 / 150
  • #392

    Een keramieken vaas met geometrisch patroon in het decor, in precolumbiaanse stijl.

    A ceramic vase with a geometric pattern in the decoration, in Pre-Columbian style.
    Dim. 14 x Ø 20 cm
    Estimate: € 60 / 90

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00