Other lots in this auction
-
#386Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
Une carpette Mori en laine nouée à la main.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 30 / 40 -
#44Een lot van drie handgeschilderde miniatuur vrouwenportretjes op ivoor (?), waarbij twee in ivoren en één in houten kadertje.
Lot de trois portraits féminins miniatures peints à la main sur ivoire (?), deux en ivoire et un dans un cadre en bois.No longer availableDim. 11,5 x 9,5 - 12,5 x 11,5 cm (kaders)Estimate: € 150 / 200 -
#277Een schenkkan van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor. Tinnen deksel manco. XVIIIe eeuw.
Un pichet en faïence de Bruxelles à décor multicolore. Couvercle en étain manquant. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 2è,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#510Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
Une lanterne d'entrée de style Napoléon III en cuivre et verre taillé.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#452“4 U 2”. Olieverf op doek. Draagt handtekening”.
4 U 2. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 300 / 400 -
#529Thonet, ViennaVier stoelen en twee armstoelen van deels zwartgelakt hout met geperforeerde rug. Ontwerp van Ernst Beranek. Jaren ‘80. Gemerkt. Lichte gebruikssporen.
Quatre chaises et deux fauteuils partiellement laqués noir. Dossiers à perforations. Modèle d’Ernst Beranek. Années 80. Avec marques. Légères traces d’usage.No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#185Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants sur argent d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 400 / 500 -
#698Een lot van vier kruiken en een dekselkan van aardewerk/ steengoed. Raeren/ Westerwald.
Un lot de quatre pichets et une aiguière à couvercle en faïence/grès. Raeren/ Westerwald.No longer availableDim. h: 16,5 - 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#383Een lot van zes stuks gesculpteerd Afrikaans ivoor, waaronder een kleine nijlpaardtand met voorstelling van O.L.V.
Lot de six pièces en ivoire africain sculpté, dont une petite dent d'hippopotame représentant Sainte MarieNo longer availableDim. h: 5,5 - 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#464“Petit bleu”. Een kunstwerk op paneel.
Petit bleu. Une œuvre d'art sur panneau.No longer availableDim. 52 x 44 cmEstimate: € 600 / 700 -
#477Een vaas van rood Muranoglas met een meerkleurig milefioridecor.
Un vase en verre de Murano rouge avec un décor milefiori multicolore.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#577Een lot van zeven antieke Wayang Kulitpoppen. (Rama Widagdo x2, Gunungan Parwa Kyai Intan, Dewi Shimta, Kuda Hitam, Hanumam & Prabakusuma)
Un lot de sept poupées anciennes Wayang Kulit. (Rama Widagdo x2, Gunungan Parwa Kyai Intan, Dewi Shimta, Kuda Hitam, Hanumam & Prabakusuma)No longer availableDim. h: 46 - 86 cmEstimate: € 120 / 180

