Other lots in this auction
-
#547
Een bronzen voorstelling van Boeddha op troon met leeuwen.
Une représentation en bronze de Bouddha sur le trône avec des lions.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 300 / 400 -
#433
“Hoofdman in draagstoel”. Een West-Afrikaans bronzen beeld.
Chef dans une chaise à porteurs . Une statue en bronze ouest-africaine.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#334Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978
“Zicht op het Zimmerplein te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
Vue de la Zimmerplein à Lier . Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#49Yvonne Esser
“Huis tussen de bomen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.
Maison au milieu des arbres . Aquarelle sur papier. Signée et datée 1950.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76
Een gobelin naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un gobelin d'après l'exemple du XVIIème siècle.No longer availableDim. 100 x 180 cmEstimate: € 60 / 100 -
#645
2 gouden munten Gold Sovereign met jonge Elisabeth II. Au 917/1000. Groot-Brittannië, 1959 en 1967.
2 pièces d'or Souverain d'or avec la jeune Elisabeth II. Au 917/1000. Grande-Bretagne, 1959 et 1967.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 650 / 800 -
#132Jos Martin
“Kempens landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de Campine . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 46 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#540
1 gouden munt van 1 Dukaat met beeldenaar van Frans-Josef. Au 986/1000. Oostenrijk-Hongarije 1915.
1 pièce d'or du 1 Ducat avec le sculpteur de Frans-Josef. Au 986/1000. Autriche-Hongrie 1915.No longer availableDim. 3,48 gEstimate: € 150 / 200 -
#600
Een gevlochten armband van geel goud 18 K.
Un bracelet tressé en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 23,1 gEstimate: € 750 / 850 -
#283Guérin
Een platte vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met reliëfdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase plat en grès émaillé multicolore à décor en relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cm; Ø: 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#680
2 sterling zilveren munten “Moneda Commemorativa”. Cuba 1975, 5 en 10 Pesos. In plastic.
2 pièces en argent sterling Moneda Commemorativa . Cuba 1975, 5 et 10 Pesos. En plastique.No longer availableDim. ca 40 gEstimate: € 25 / 30 -
#348
Hoge koffiepot en twee kandelaars in Lodewijk XV-stijl van geel koper.
Grande cafetière et deux bougeoirs de style Louis XV en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 32 en 15 cmEstimate: € 20 / 30