#526
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Een witgouden ring 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,41 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,41 ct. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,38 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 900/1000 -
#361
Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.
#514Sulac (Lucien Calus)
“Oude gevel”. Olieverf en diverse materialen op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1981.
Ancienne façade . Peinture à l'huile et divers matériaux sur panneau. Signé et daté 1981.No longer availableDim. 120 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#293Goebel, Germany
“Boy with toothache”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 217.
#613
#228Milo
Een bronzen cheetah op zwart marmeren sokkel.
#203
“Jockey te paard”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.
#55
Een lange parelhalssnoer.
Un long collier de perles.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#570
Een gevlochten ring van geel goud 18 K.
#21
Een uitschuifbare messingen scheepskijker met lederen bekleding. (Leder beschadigd).
#461
Un vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages de cour.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120