#552
Een vintage ladenkastje, jaren ‘60 in rood en beige. Recent gerestaureerd.
#456Ispahan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje
#57
Een bronzen brievenopener, versierd met een kalkoen op het handvat.
#618
Een antieke zwaardbajonet met schede. Gemerkt ‘LD’.
#36
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
#317
Een lot boeken betreffende handwapens en andere vuurwapens.
#28D.R.G.M Krone
Een Duitse luchtdrukkarabijn.
Carabin à air allemand.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 60/100 -
#203
#85
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct. VVS Extra White.No longer availableDim. 4,69 gEstimate: € 1000/1100 -
#320Swiiss Alpine Military
Een roestvrij stalen herenhorloge. Nieuwstaat en in origineel doosje.
Une montre pour homme en acier inoxydable. En parfait état et dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#180
Broche faite à la main en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 1 ct. et de pierres de couleur taillées en cabuchon.No longer availableDim. 20 gEstimate: € 800/900 -
#592
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Un kilim en laine oriental noué à la main.No longer availableDim. 205 x 112 cmEstimate: € 80/120