Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.
Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.

Een 18 K geelgouden cachetring met initialen.

Une bague cachet en or jaune 18 carats avec initiales.
Dim. 3,86 g
SKU: 2311210025.
Auction day: 23 November 2021 19:00
Catalogue #25
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #332
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Straatje bij de Antwerpse haven”. Een ets. Gesigneerd in de plaat. Met droogstempel.

    “Rue du port d'Anvers”. Une eau-forte. Signée dans la planche. Avec tampon à sec.
    No longer available
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #417

    Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit drie staande figuren, een moeder met kind en een beeldje met drie aapjes.

    Un lot de sculptures africaines en bois, composé de trois personnages debout, une mère avec son enfant et une figurine avec trois singes.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 - 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #161

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #288
    The National Audubon Society

    Een lot van acht porseleinen borden met vogeldecors van A.J. Rudisill. First edition. Onderaan gemerkt.

    Lot de huit assiettes en porcelaine à décors d'oiseaux par A.J. Rudisill. Edition originale. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #597
    Van der Straten

    Een vrouwenbuste van bruingepatineerd zamak op sokkel van onyx. Begin XXe eeuw.

    Buste de femme en zamac à patine brune sur socle en onyx. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #126

    Een kleine gefineerde commode met twee laden en een marmeren blad.

    Une petite commode en placage avec deux tiroirs et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. b: 71 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #41

    Vier antieke gesculpteerd eikenhouten consoles/ ornamenten met leeuwenkopjes, waarbij er twee een paar vormen.

    Quatre consoles/ornements antiques en chêne sculpté à têtes de lion, dont deux forment une paire.
    No longer available
    Dim. h: 16 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #647

    Een vilten hoge hoed in hoedendoos. Bijgevoegd een hoedenkoffer van vulkanfibre.

    Un haut-de-forme en feutre dans une boîte à chapeau. Un étui à chapeau en fibre de vulkan est ajouté.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 90
  • #11

    Een kersenhouten juwelenkistje met fijn gesculpteerde decors van bladeren en bloemen. Toegevoegd een XIXe eeuws mahoniehouten kistje met ingelegde messingen biesjes.

    Une boîte à bijoux en bois de cerisier à décors de feuillages et de fleurs finement sculptés. Ajout d'une boîte en acajou du XIXe siècle avec garniture en laiton incrusté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #371

    Een lot van acht boeken: - Historische parodies. - Pétrole Hahn - Larousse wijn encyclopedie - Van Breugel tot Rubens - De mooiste interieurs van België - Steden: Tokio - Antiek - Maya’s.

    Un lot de huit livres : - Parodes historiques. - Pétrole Hahn - Encyclopédie des vins Larousse - De Breugel à Rubens - Les plus beaux intérieurs de Belgique - Villes : Tokyo - Antiquités - Mayas.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #608

    Een antiek glazen kruikje, versierd met een bebaard mannenhoofd van terracotta.

    Une cruche en verre antique, décorée d'une tête d'homme barbu en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #663

    Een reeks van vijf schaalmodellen van voertuigen uit de avonturen van Kuifje. Uitgave Moulinsart. We voegen er vier albums aan toe.

    Une série de cinq modèles réduits de véhicules des aventures de Tintin. Edition Moulinsart. Nous ajoutons quatre albums.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More