#15Een 18 K geelgouden hanger bezet met granaat met profiel van een Griek.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de grenat avec le profil d'un grec.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 80 / 120 -
#556Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
#656Twee handgeknoopte wollen karpetjes.
#62530 zilveren munten van 50 en 25 Schilling. Ag 900/1000. Oostenrijk, diverse jaren. In etui.
#528Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
1 pièce d'or de 100 CAD. St. John's Terre-Neuve. Au 917/1000. Canada, 1983. Recto: Reine Elizabeth II, verso: ancre, navire et bâtiment. En étui et certificat de Royal Monnaie canadienne.No longer availableDim. 16,96 gEstimate: € 700 / 800 -
#619Eric KengenPeriod: °1952“Twee figuren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Deux personnages . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 152 x 170 cmEstimate: € 500 / 600 -
#411Een paar bronzen tempelleeuwen met bal.
#214Daniël Goergen“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2017.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#68Een gebeeldhouwd houten Christus.
Un Christ en bois sculpté.No longer availableDim. l:80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Een 18 K witgouden hanger bezet met een aquamarijn van +- 2,5 ct.
Un pendentif en or blanc 18 K serti d'une aigue-marine de + - 2,5 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 180 / 250