#677Een reeks van vier driehoekige messingen kandelaars. Begin XXe eeuw.
Une série de quatre chandeliers triangulaires en laiton. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#476Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#599Een ontwerp voor een kerstkaart, zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 213/350 buiten de plaat.
Un dessin pour carte de Noël, sérigraphié. Signé et numéroté 213/350 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#626Een machinaal geweven wollen tapijt met decor van ruiters en dieren.
#178GuérinEen vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van reigers. Onderaan gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore à décor de hérons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#483“Etende man”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Homme mangeant . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,7 cmEstimate: € 60 / 100 -
#566Een Afrikaans houten beeld. Deels witgepatineerd.
#589Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005“Kip”. Plakkaatverf op papier. Gesigneerd.
Poule . Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678Een Madonna van deels verguld Brussels porselein onder stolp.
#496Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
#123W. BironPeriod: °1889-?Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van volksdansers. Gemerkt.
Un vase en grès émaillé multicolore décoré de danseurs folkloriques. Marqué.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 150 / 170 -
#255Een 18 K geelgouden schakelarmband met naam “Willy”.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec le nom Willy .No longer availableDim. 93,9 gEstimate: € 3000 / 3500