Other lots in this auction
-
#351Een gepolychromeerde houten papegaai, bekleed met gebatikte stof.
Un perroquet en bois polychrome, recouvert de tissu batik.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460 / 500 -
#24“Personages in een landschap”. Reproductie op doek naar Van Goyen.
Personnages dans un paysage . Reproduction sur toile d'après Van Goyen.No longer availableDim. 53 x 66 cmEstimate: € 20 / 40 -
#539Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine chinoise à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 90 / 110 -
#701Een gebeeldhouwd stenen beeld. Dupagne.
No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#659Een cilindervormige penseelvaas van Chinees porselein met een decor van zotjes.
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine décoré de gamins.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#693Twee kunstboeken: - “A. Vermeir”. Ed. Vermeir, Berchem 1980.- “Albert van Dyck”. Ed. Mercatorfonds, 1978.
Deux livres d'art: - A. Vermeir . Ed. Vermeir, Berchem 1980. - Albert van Dyck . Ed. Mercator Fund, 1978.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#136Buffet met twee deuren en een lade in de bovengordel van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw.
Buffet avec deux portes et un tiroir dans la ceinture supérieure en bois de placage de style transitionnel. Plateau en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 107 x 97 x 50Estimate: € 100 / 120 -
#254Een gietijzeren replica van een oude muurplaquette met opschrift ‘Hofleverancier’.
Une réplique en fonte d'une ancienne plaque murale avec l'inscription Fournisseur à la maison royale .No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#184Een grote verguld houten schouwspiegel in Lodewijk XV-stijl met rocailles in de kuif.
Trumeau en bois doré de style Louis XV coiffé de rocailles.No longer availableDim. 173 x 89 cmEstimate: € 240 / 280 -
#152“Herenportret”. Ovaal doek. XIXde eeuw.
Portrait d'homme . Toile ovale. XIXème siècle.No longer availableDim. 76 x 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#90Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 800 / 900


