Other lots in this auction
-
#362Pol MaraPeriod: 1920-1998“Inside garden pleasure”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 97/150 buiten de plaat. In 1989 uitgegeven door Rena conserven.
Plaisir du jardin intérieur . Une lithographie. Signée et numérotée 97/150 à l'extérieur de la planche. Sortie en 1989 par Rena conserven.No longer availableDim. 67,5 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#528Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un masque en bois africain polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#276Een Engelse staande klok in notenhouten kast.
Une horloge de grand-père anglais dans un meuble en noyer.No longer availableDim. 212 x 51 x 26 cmEstimate: € 50 / 100 -
#69Mathilde du Monceau de BergendaelPeriod: 1875 - 1952“Bosdreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Allée dans le bois . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#395Altenloh7 diverse medailles, Société Le Cheval de Trait Belge. Met beeldenaar van Koning Leopold II. zilver.
7 médailles différentes, Société Le Cheval de Trait Belge. Avec effigie du roi Léopold II. Argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#285Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en met briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,25 ct. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 850 / 950 -
#5451 gouden munt “Boudewijn I, 25 jarig jubileum, 1951- 17 juli 1976.”. Au 900/1000. België 1975.
1 pièce d'or Baudouin I. Commémorant son jubilé de 25 ans (1951-1976). Au 900/1000. Beglique 1975.No longer availableDim. 6,47 gEstimate: € 250 / 300 -
#171“Napolitaanse vissersjongen, spelend met een schildpad”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van François Rude.
Garçon pêcheur napolitain jouant avec une tortue . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de François Rude.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#214Daniël Goergen“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2017.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#437Een bronzen vruchtbaarheidsbeeld.
Une statue de fertilité en bronze.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 250 / 350 -
#3901 grote gouden herenring (18 K) met een gouden dukaat. Au 22 K. Oostenrijk-Hongarije, 1915, maar wellicht later geslagen.
1 grande bague pour homme en or (18 carats) avec un ducat en or. Au 22 K. Autriche-Hongrie, 1915, mais peut-être frappée plus tard.No longer availableDim. 29,46 gEstimate: € 650 / 750 -
#120Een 18 K geelgouden fotohanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 40 ct. en robijntjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale aquamarijn van +- 1,5 ct.
Un pendentif photo en or jaune 18 K serti de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 40 ct. Et de rubis d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et d'une aigue-marine centrale de + - 1,5 ct.No longer availableDim. 30,22 gEstimate: € 1000 / 1200



