#13
Een inktstel van rood en zwart marmer met twee kleurloos kristallen inktpotjes.
#662
Een koppel waterdragers van meerkleurig gepatineerd brons op houten sokkels.
#164
“De dronkaard”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Oekraïense school.
L'ivrogne . Huile sur toile. Signé. École ukrainienne.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 320/360 -
#667
Drie oude motorhelmen, waarbij twee van metaal en één van leer. Jaren ‘60.
#412Armand Jamar
“L’enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1939.
L'enfer . Huile sur toile. Signée et datée 1939.No longer availableDim. 39 x 46 cmEstimate: € 200/300 -
#357
Een lot Imariporselein, bestaande uit een kraagvaasje en twee sierbordjes.
#288Val St. Lambert
Een cilindervaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#654
Een porseleinen frenologiebuste.
#548
Twee verschillende Afrikaanse houten maskers.
#578
Een Afrikaans houten masker met drie gezichten, deels gepatineerd en met vacht en leder.
#643
Een gepolychromeerd houten wandmasker en een deels witgepatineerd beeld.
Un masque mural en bois polychrome et une statue en partie patinée blanche.No longer availableDim. h: 42 & 63 cmEstimate: € 60/80 -
#437
Een bronzen vruchtbaarheidsbeeld.
Une statue de fertilité en bronze.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 250/350