Other lots in this auction
-
#113“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
“Homme avec traîneau” . Un petit groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 140 / 180 -
#683Groot wijwatervat van gedreven geel koper, versierd met acanthus.
Grand récipient d'eau bénite en cuivre ciselé, décoré d'acanthe.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#209Stephen Kaye“Porsche”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Porsche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 120 x 150 cmEstimate: € 100 / 120 -
#341Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
Une grande casserole avec couvercle en laiton et une bouilloire en cuivre rouge.No longer availableDim. h: 35 cm; Ø: 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#126Kleine zesladenkast in Napoléon III stijl. Mooie fineer en koperen beslag. Marmeren blad.
Petite commode à six tiroirs de style Napoléon III. Beau placage et garnitures en laiton. Tablette en marbre.No longer availableDim. 107 x 63 x 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#6351 gouden munt van 100 CAD. St. John’s Newfoundland. Au 917/1000. Canada, 1983. Recto: Queen Elizabeth II, verso: anker, schip en gebouw. In etui en certificaat van Royal Canadian Mint.
1 pièce d'or de 100 CAD. St. John's Terre-Neuve. Au 917/1000. Canada, 1983. Recto: Reine Elizabeth II, verso: ancre, navire et bâtiment. En étui et certificat de Royal Monnaie canadienne.No longer availableDim. 16,96 gEstimate: € 700 / 800 -
#297Een bolle vaas van zalmroze Booms glas met vergulde versiering.
Un vase rond en verre de Boom rose saumon à décor doré.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#256Een eikenhouten commode met vier laden, de bovenste met uitsprong. Engeland, XIXde eeuw.
Commode en chêne à quatre tiroirs, le haut avec une saillie. Angleterre, XIXème siècle.No longer availableDim. 87 x 88 x 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#159Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 150 / 170 -
#9Een beeldje van een meisje met mand en een groepje van twee putti van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een groep van een bejaard koppel van meerkleurig biscuit van Capodimonte aan toe. Allen gemerkt onderaan.
Une figurine d'une jeune fille avec un panier et un groupe de deux putti en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons un groupe d'un couple âgé de biscuit Capodimonte multicolore. Tous marqués en bas.No longer availableDim. h: 16 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#668Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde Italiaanse lampenvoet.
Un pied de lampe italien sculpté et polychrome.No longer availableDim. l: 45 cm (met kap)Estimate: € 60 / 70 -
#25Een 18 K geelgouden ring met een gepolijste amber met zaadjes binnenin.
Une bague en or jaune 18 carats avec un ambre poli avec des graines à l'intérieur.No longer availableDim. 7,47 gEstimate: € 180 / 250


