#576Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
#589“Mediterraan kustzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de la côte méditerranéenne. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 72 cmEstimate: € 80 / 120 -
Une lanterne de cuivre rouge ciselé et ajouré. Moyen-Orient, vers 1900.No longer availableDim. H.50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#185Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants sur argent d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 400 / 500 -
#480Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
#419“Personages in een landschap”. Een handgeschilderde Chinese scroll.
#666KadjarEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
#415Een reeks van ach kristallen wijnglazen en acht waterglazen.
#6Een majolica milieu-de-table, versierd met een putto met bloemenkrans. gerestaureerd.
#390“Hi. Maria Mutter Jesu, bitte für uns”. Een marmeren bas-reliëf.
Un haut-de-forme en feutre dans une boîte à chapeau. Un étui à chapeau en fibre de vulkan est ajouté.No longer availableEstimate: € 50 / 90