Other lots in this auction
-
#528Een breed gepolychromeerd vogelmasker. West-Afrika.
Un large masque d'oiseau polychrome. Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 75 / 100 -
#104Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Zonnig hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme ensoleillée. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 c 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#133“Windhond”. Een zamakken beeldje op sokkel van graniet en onyx.
Greyhound. Une statue en régule sur un piédestal de granit et d'onyx.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#630Een siervaas van meerkleurig en verguld Frans porselein met handvatten in de vorm van zwanenhalzen. Bijgevoegd een Chinees gemberpotje op messingen voet. (gerestaureerd).
Un vase décoratif en porcelaine française multicolore et dorée avec des anses en col de cygne. Inclus est un pot de gingembre chinois sur une base en laiton. (restauré).No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 70 / 90 -
#570Een vijfhoekige bronzen hallantaarn. eerste helft XIXe eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Une lanterne de hall pentagonale en bronze. Première moitié du XIXe siècle. Montée à l'électricité.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 180 -
#308“La Grande Guerre”, 2 delen & “L’épopée Belge dans la Grande Guerre”. Ed. Aristide Quillet. Parijs, 1938.
La Grande Guerre, 2 parties & L'épopée Belge dans la Grande Guerre. Ed. Aristide Quillet. Paris, 1938.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#372“One Dollar Bill”. Toegeschreven aan Andy Warhol.
One Dollar Bill. Attribué à Andy Warhol.No longer availableDim. 6,5 x 15,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#653Een gevarieerd lot tin, bestaande uit schaaltjes, kommen, kandelaars, vazen, enz. XVIIe, XIXe en XXe eeuw.
Un lot d'étain varié, composé de plats, bols, bougeoirs, vases, etc. XVIIe, XIXe et XXe siècles.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#47Een smeedijzeren tafellampje met een gesatineerde kap.
Une lampe de table en fer forgé avec un abat-jour satiné.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#450Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Lustre en laiton à six bras avec deux points lumineux chacun et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#673Een lot, bestaande uit een bronzen gewichtensetje, een messingen deurklopper met datuminscriptie ‘1617’ en een XIXe eeuwse bronzen belletje ter herdenking aan de slag van Waterloo.
Un lot composé d'un jeu de poids en bronze, d'un heurtoir en laiton avec inscription de date '1617' et d'une cloche en bronze du XIXe siècle commémorant la bataille de Waterloo.No longer availableDim. l: 8, 11 & 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#247Een albasten lampenvoet.
Un pied de lampe en albâtre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40 / 60


