Other lots in this auction
-
#168
Een bureau van gefineerd hout met een lade in de gordel en versierd met bloemenmarquetterie en verguld bronsbeslag.
Un bureau en bois plaqué avec un tiroir en ceinture et décoré de marqueterie florale et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 150 x 84 cmEstimate: € 1800/1900 -
#12Alfred Van Neste
“Kinderen op een binnenkoer”. Ets. Gesigneerd en genummerd 20/350 buiten de plaat.
Enfants dans une cour. Gravure. Signée et numérotée 20/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 25/35 -
#248
Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
Une statue de saints en bois polychrome du XVIIe siècle sur console. Ainsi qu’une statue en bois plus récente de Saint Joseph avec enfant.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250/400 -
#327Val Saint Lambert
Een art deco vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt. Enkele zeer kleine randschilfers.
Un vase Art Déco en cristal taillé incolore et vert. Marqué en bas. Quelques très petits éclats de bord.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#580
Een verguld messingen luchter met drie lichtarmen, versierd met lauriertakken en een centrale glazen coupe.
Lustre en laiton doré à trois bras de lumière, décoré de branches de laurier et d'une coupe centrale en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#568Kaiser, Germany
Een schotel van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld Imaridecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en porcelaine multicolore à décor Imari multicolore et doré. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#452
“4 U 2”. Olieverf op doek. Draagt handtekening”.
4 U 2. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 300/400 -
#164Piet Mees
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#138
“Paarden”. Een groep van gepatineerd zamak op voetstuk van arduin en onyx. Gesigneerd.
Chevaux. Un groupe de zamak patiné sur un socle en pierre bleue et onyx. Signé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#445
Een achtarmige bronzen luchter.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 40/50 -
#652René EngelenPeriod: 1897 - 1971
“Aan de geitenstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Devant la chèvrerie. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/250 -
#673
Een lot, bestaande uit een bronzen gewichtensetje, een messingen deurklopper met datuminscriptie ‘1617’ en een XIXe eeuwse bronzen belletje ter herdenking aan de slag van Waterloo.
Un lot composé d'un jeu de poids en bronze, d'un heurtoir en laiton avec inscription de date '1617' et d'une cloche en bronze du XIXe siècle commémorant la bataille de Waterloo.No longer availableDim. l: 8, 11 & 19 cmEstimate: € 80/120