Other lots in this auction
-
#143Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300 / 500 -
#598Een paar appelvormige dekselpotjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots en porcelaine de Chine à couvercle en forme de pomme à décor multicolore de fleurs et de papillons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 100 / 120 -
#433“Krijger te paard”. Een West-Afrikaans bronzen beeld.
Guerrier à cheval. Une statue en bronze d'Afrique de l'Ouest.No longer availableDim. h: 52,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#521Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.No longer availableDim. 320 x 172 cmEstimate: € 120 / 180 -
#12Alfred Van Neste“Kinderen op een binnenkoer”. Ets. Gesigneerd en genummerd 20/350 buiten de plaat.
Enfants dans une cour. Gravure. Signée et numérotée 20/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#367Een bolle amberkleurig glazen lampenvoet.
Un pied de lampe convexe en verre ambré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#609Charles DelportePeriod: 1928- 2012“Moeder en kind”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 117/145 buiten de plaat.
Mère et enfant. Une lithographie. Signée et numérotée 117/145 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 55 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#321“Jongen en meisje te paard”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Bijgevoegd een jager te paard van meerkleurig porselein. Geweer beschadigd.
Garçon et fille à cheval. Deux figurines en biscuit multicolores. On ajoute un chasseur à cheval en porcelaine multicolore. Pistolet endommagé.No longer availableDim. h: 23 & 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#336Een laag tafeltje met rond draaiend blad met neerklapbare uiteinden en op trogvormige poot.
Une table basse avec un plateau tournant avec extrémités rabattables et sur un pied en forme d'auge.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#377Een gesculpteerd houten handvat met twee personages.
Un manche en bois sculpté avec deux personnages.No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#317Een lot boeken betreffende handwapens en andere vuurwapens.
Un lot de livres traitant les armes légères et autres armes à feu.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#344Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971Drie gravures met voorstellingen van oude Kempense hoeven. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 63/75 (15,5 x 21 cm), 42/50 (10 x 12,5 cm) en 20/75 (20,5 x 26 cm).
Trois gravures représentant d'anciennes fermes de la Campine. Signées et numérotées à l'extérieur de la planche 63/75 (15,5 x 21 cm), 42/50 (10 x 12,5 cm) et 20/75 (20,5 x 26 cm ).No longer availableEstimate: € 60 / 100


