Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten en diamand baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten en diamand baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.

Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten en diamand baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.

Un bracelet en or blanc 18 kt serti de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 1,20 ct.
Dim. 7,90 g
SKU: 2311210080.
Auction day: 23 November 2021 19:00
Catalogue #80
Estimate: € 1700 / 1800
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #143

    Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.

    Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H.97 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #598

    Een paar appelvormige dekselpotjes van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.

    Une paire de pots en porcelaine de Chine à couvercle en forme de pomme à décor multicolore de fleurs et de papillons. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #433

    “Krijger te paard”. Een West-Afrikaans bronzen beeld.

    Guerrier à cheval. Une statue en bronze d'Afrique de l'Ouest.
    No longer available
    Dim. h: 52,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #521

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Usure légère.
    No longer available
    Dim. 320 x 172 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #12
    Alfred Van Neste

    “Kinderen op een binnenkoer”. Ets. Gesigneerd en genummerd 20/350 buiten de plaat.

    Enfants dans une cour. Gravure. Signée et numérotée 20/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #367

    Een bolle amberkleurig glazen lampenvoet.

    Un pied de lampe convexe en verre ambré.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #609
    Charles Delporte
    Period: 1928- 2012

    “Moeder en kind”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 117/145 buiten de plaat.

    Mère et enfant. Une lithographie. Signée et numérotée 117/145 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 55 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #321

    “Jongen en meisje te paard”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Bijgevoegd een jager te paard van meerkleurig porselein. Geweer beschadigd.

    Garçon et fille à cheval. Deux figurines en biscuit multicolores. On ajoute un chasseur à cheval en porcelaine multicolore. Pistolet endommagé.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #336

    Een laag tafeltje met rond draaiend blad met neerklapbare uiteinden en op trogvormige poot.

    Une table basse avec un plateau tournant avec extrémités rabattables et sur un pied en forme d'auge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #377

    Een gesculpteerd houten handvat met twee personages.

    Un manche en bois sculpté avec deux personnages.
    No longer available
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #317

    Een lot boeken betreffende handwapens en andere vuurwapens.

    Un lot de livres traitant les armes légères et autres armes à feu.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #344
    Dirk Baksteen
    Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971

    Drie gravures met voorstellingen van oude Kempense hoeven. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 63/75 (15,5 x 21 cm), 42/50 (10 x 12,5 cm) en 20/75 (20,5 x 26 cm).

    Trois gravures représentant d'anciennes fermes de la Campine. Signées et numérotées à l'extérieur de la planche 63/75 (15,5 x 21 cm), 42/50 (10 x 12,5 cm) et 20/75 (20,5 x 26 cm ).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More