#682Poussette Fauconier“Petit nu à la chaise”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1947.
#442Takeuchi SeihoPeriod: 1864 - 1942“Wevend koppel.” Japanse houtblokdruk.
“Weaving couple.” Japanese woodblock print.No longer availableDim. 16 x 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#78Een beeld in plaaster met terracotta look van 2 spelende kinderen met ram. Vermoedelijk naar Ugo Cipriani.
A sculpted statue in plaster with a terracotta look of 2 children playing with a ram. Presumably after Ugo Cipriani.No longer availableDim. 49 x 45cmEstimate: € 40 / 60 -
#397Een lot van 5 Japans porseleinen vaasjes, waaronder Kutani en Imari. Onderaan gemerkt
#386Een lot van 3 Oosters handgeknoopte tapijtjes.
#446Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableDim. 325 x 225cm -
#653Een modern gevormde vaas in fumé glas.
#487Koen VanderstukkenEen set van 2 bolle glazen vazen door Belgisch glaskunstenaar Koen Vanderstukken, onderaan gesigneerd.
A set of 2 convex glass vases by Belgian glass artist Koen Vanderstuks, signed at the bottom.No longer availableDim. h 17 x Ø 20 cmEstimate: € 200 / 250 -
#90Een balboekje van verguld zilver bezet met saffiercabochons en met initialen bestaande uit verschillende compartimenten, twee muntenhouders en een spiegeltje. 800‰. Gemerkt.
A ball book in gilt silver set with sapphire cabochons and with initials consisting of several compartments, two coin holders and a mirror. 800‰. Marked.No longer availableDim. 10 x 5,5 cm 261,80 gEstimate: € 250 / 350 -
An oval mirror with gilt frame and sculpted ornament at the top.No longer availableDim. 132cmEstimate: € 120 / 180 -
#621Een lot van Märklin toebehoren waaronder sporen, wissels, 3 wagons, een brog en een locomotief.
A lot of Märklin accessories including tracks, points, 3 wagons, a brog and a locomotive.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#499Een kromzwaard met fijn gedecoreerd verzilverd metalen handgreep en schede.
A scimitar with finely decorated silver-plated metal handle and scabbard.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 180 / 220