Other lots in this auction
-
#257
Een lot van drie bronzen vide-poches, waarbij twee versierd met reliëfdecor van bladeren door Van Neste (één gesigneerd) en één met een dame in het decor. Begin XXe eeuw.
Lot de trois vide poches en bronze, deux ornées d'un décor en relief de feuilles par Van Neste (une signée) et une avec une dame dans le décor. Début 20e siècle.No longer availableDim. b: 17, 20 & 32 cmEstimate: € 60/80 -
#295
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,81 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de +- 0,81 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 1400/1500 -
#30
Een 18 K geelgouden armband met hartvormige schakels (slot te herstellen).
Un bracelet en or jaune 18 carats avec des maillons en forme de cœur (le fermoir à réparé).No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 160/200 -
#645Goebel, Germany
“Bruder’. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 95. Onderaan gemerkt.
Bruder. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 95. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/50 -
#627
Een antieke wandelstok met degen en ivoren knop.
Une canne ancienne avec épée et pommeau en ivoire.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 80/120 -
#487
Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin en famille-rose motieven. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin et de motifs famille rose. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#685
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een asbak (VSL), een hoornvormig vaasje, een mandje en drie schalen.
Un lot de cristal incolore taillé, composé d'un cendrier (VSL), d'un vase en forme de corne, d'un panier et de trois bols.No longer availableDim. h: 5,5 - 14 cmEstimate: € 35/50 -
#176
Een tweedeurskast van eikenhout en perelaar met onderaan een lade. Versierd met fijn uitgestoken paneeltjes, een rechte kroonlijst in reliëf met leeuwenkopjes boven de gecanneleerde stijlen en op afgeplatte bolpoten. Noordelijke Nederlanden, laat XVIIe eeuw.
Un meuble à deux portes en chêne et poirier avec un tiroir dans le bas. Décoré de panneaux finement sculptés, une corniche droite en relief avec des têtes de lion au-dessus des montants cannelés et sur des pieds boule aplatis. Pays-Bas du Nord, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 197 x 154 x 64 cmEstimate: € 400/500 -
#606
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 207 x 139 cmEstimate: € 60/100 -
#569
“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue du parc. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#85
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. VVS Extra White.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct. VVS Extra White.No longer availableDim. 4,69 gEstimate: € 1000/1100 -
#508
Hoofd van Boeddha. Zwart gepatineerd brons op houten sokkel.
Tête de Bouddha. Bronze patiné noir sur socle en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400/500