Other lots in this auction
-
#649Martine Theys“Arendslook” Een ets. Gesigneerd, gedateerd 2016 en genummerd 1/4 buiten de plaat. Glas gebroken.
“Regard d'aigle” Une eau-forte. Signée, datée 2016 et numérotée 1/4 à l'extérieur de la plaque. Verre brisé.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#34Een lot Brussels en Frans porselein, bestaande uit een opengewerkte sierterrine met reliëfdecor (zonder deksel), een vaas met zilveren voet (gerestaureerd), twee lampenvoeten en een cilindervormige dekselpot. Handgeschilderde decors. Eind XIXe eeuw.
Lot de porcelaines de Bruxelles et de France, comprenant une soupière ornementale ajourée à décor en relief (sans couvercle), un vase à base d'argent (restauré), deux pieds de lampe et une jarre cylindrique à couvercle. décors peints. Fin XIXe siècle .No longer availableDim. h: 13 - 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#315Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 K serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ca 1 ct.No longer availableDim. 3,83 gEstimate: € 400 / 500 -
#311Gallia (Christofle)Een witmetalen koffie- en theestel. Onderaan gemerkt. Dienblad bijgevoegd.
Un service à café et thé en métal blanc. Marqué en bas. Plateau inclus.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#135Een armband van zilver, ingelegd met 18 K geelgoud en versierd met Inca-figuren. Peruviaans werk. 925‰.
Un bracelet en argent incrusté d'or jaune 18 carats et décoré de figures incas. Travail péruvien. 925‰.No longer availableDim. 40,30 gEstimate: € 200 / 300 -
#414E. Armand (?)“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marine. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#348Een lot oud speelgoed, bestaande uit een vrachtwagen, een fornuisje, een spaarpot, een broodrooster en een saxofoon.
Un lot de vieux jouets, composé d'un camion, d'une cuisinière, d'une tirelire, d'un grille-pain et d'un saxophone.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#444“Expressionistische personages”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘J.N.’
“Personnages expressionnistes”. Huile sur toile. Monogrammé 'J.N.'No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#206Een tweeledige buffetkast van Frans notelaar met twee deuren en twee laden onderaan en eveneens twee deuren en twee laden in het opzet. Omstreeks 1700.
Un buffet en deux parties en noyer français avec deux portes et deux tiroirs en bas et aussi deux portes et deux tiroirs dans le dessus. Vers 1700.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#173“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#527Een groot gepolychromeerd Afrikaans houten masker.
Un grand masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 80 / 120 -
#216Een verlengbare ronde tafel met zes bijbehorende stoelen van Cubaans mahonie. Gestempeld ‘Tihevdanus Amsterdam op de poot onder het blad.
Une table ronde extensible avec six chaises en acajou de Cuba assorties. Estampillé 'Tihevdanus Amsterdam sur le pied sous le plateau.No longer availableDim. Ø: 140 cmEstimate: € 500 / 700


