Other lots in this auction
-
#674Twee milieu-de-tables met geslepen glazen coupes in verzilverd metalen montuur, waarbij één in barokke stijl en één in art-nouveaustijl.
Deux milieu-de-table avec des coupes en verre taillé dans un cadre en métal argenté, une de style baroque et une de style Art nouveau.No longer availableDim. b: 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512“Personage”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd Hugo (?) en gedateerd 1990.
Personnage . Aquarelle et encre sur papier. Signé Hugo (?) Et daté 1990.No longer availableDim. 31 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#696MoriEen Afghaans handgeknoopt tapijt.
Tapis afghan noué main.No longer availableDim. 320 x 250 cmEstimate: € 100 / 150 -
#357Een lot Imariporselein, bestaande uit een kraagvaasje en twee sierbordjes.
Lot de porcelaine Imari, composé d'un vase à col et de deux assiettes décoratives.No longer availableDim. h: 31 cm Ø: 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#38Een lot van negen chromo-albums:- “’s Lands Glorie”. Delen I tem VI. Uitgeverij Historia.- “Het leven van onze voorouders”. Voorgeschiedenis en oudheid, Middeleeuwen & Nieuwe en hedendaagse tijden. Ed. Encyclorama.Allen compleet en in goede staat.
Un lot de neuf albums chromo: - 's Lands Glorie. Parties I à VI. Maison d'édition Historia. - La vie de nos ancêtres. Préhistoire et antiquité, Moyen Âge & Nouveau Temps et époque contemporaine. Ed. Encyclorama. Tout est complet et en bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#249“Evangelistos, de boodschap aan Maria”. Een handgeschilderd icoon. Evenal een kleine triptiek met Sint-Joris en de Draak. Recent werk.
Evangelistos, l’Annonciation”. Icône peinte à la main. Ainsi qu’un petit triptyque représentant Saint-Georges et le Dragon. Travail récent.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#431Een gepolychromeerd stenen Boeddhahoofd met drie gezichten. Op houten sokkel.
Une tête de Bouddha en pierre polychrome à trois faces. Sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200 / 240 -
#672Een verzilverd metalen kandelaar met drie afneembare lichtpunten, eveneens te gebruiken als enkele kandelaar.
Un chandelier en métal argenté avec trois points lumineux détachables, peut également être utilisé comme chandelier simple.No longer availableDim. H. 53,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#509“Compositie”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd G.V.
Composition . Huile sur papier. Monogrammé G.V.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#554Een Chinees porseleinen gemberpot met een blauw op wit decor van pioenen.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine avec un décor bleu sur blanc de pivoines.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#203“Jockey te paard”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.
Jockey à cheval . Un groupe de bronze brun patiné d'après une oeuvre d'Isidore Bonheur.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 1700 / 1900 -
#87Een driedelig klokstel van messing en rood geglazuurd aardewerk, bestaande uit een pendule met twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton et faïence rouge, composée d'une pendule et de deux chandeliers.No longer availableDim. h: 59 & 64 cmEstimate: € 200 / 260


