Other lots in this auction
-
#145Een twee rijen parelarmband met 18 K witgouden slot bezet met vier briljanten en een parel.
Un bracelet de perles à deux rangs avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de quatre diamants et d'une perle.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 150 / 250 -
#571JubeltöneEen houten zither.
Une cithare en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#123Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Een randschilfer.
Un vase composé de quatre pichets de majolique multicolore et décoré d'anges. Marqué. Un éclat sur le bord.No longer availableEstimate: € 70 / 100 -
#362Emiel“Molens aan het kanaal.” Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 01-03.
Les moulins à vent sur le canal. Techniques mixtes sur papier. Signé et daté 01-03.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#601NimyTwee verschillende schenkkannen van meerkleurig aardewerk, versierd met dieren. Eén gemerkt onderaan.
Deux pichets différents en faïence multicolore, décorés d'animaux. L'un marqué au fond.No longer availableDim. h: 24 & 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#166Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 223 X 125 X 61 cmEstimate: € 400 / 600 -
#384“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt handtekening.
Nature morte florale. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#674Félix BracquemontPeriod: 1833 - 1914“De doorwaadbare plaats”. Een gravure op perkament naar een werk van Théodore Rousseau. Gesigneerd rechts onder. Ca. 1882.
Le gué. Une gravure sur parchemin d'après une oeuvre de Théodore Rousseau. Signée en bas à droite. Vers 1882.No longer availableDim. 42 x 37 cmEstimate: € 60 / 120 -
#33Een steigerend paardje van brons op losse marmeren sokkel.
Un cheval en bronze planant sur un piédestal en marbre.No longer availableDim. 10 x 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#152“De bewening van Christus”. Olieverf op doek. Mogelijk XVIIIe eeuw. Herdoekt.
La Lamentation du Christ. Huile sur toile. Peut-être XVIIIe siècle. Retoilée.No longer availableDim. 29 x 53 cmEstimate: € 350 / 550 -
#318Lot boeken. Collections du Chevalier Mayer van den Bergh, “Catalogue des Tableaux”. Anvers, 1904. “Elle, nos cinquante premières années”, Ed. Filipacchi 1995. Mary Vaudoyer, “Le Livre de la Haute Couture”, Ed. V&O. 1990. Helena Hayward, “World Furniture”, Ed. Mamlyn, 1976. “Hendrik De Braekeleer in het Antwerpsch Museum”, Ed. Gemeentebestuur, 1925. Maurice De Vocht, “Jan Van Puijenbroeck”, Ed. Arcus, 1951. “Mensen van Toen”, Ed. Apra, 1975 (genummerd 44/250, met 27 facsimiles van houtskoolschets(..)
Lot de livres. Collections du Chevalier Mayer van den Bergh, "Catalogue des Tableaux". Anvers, 1904. "Elle, nos cinquante premières années", Ed. Filipacchi 1995. Mary Vaudoyer, "Le Livre de la Haute Couture", Ed V&O 1990. Helena Hayward, "World Furniture", Ed Mamlyn, 1976. "Hendrik De Braekeleer in the Antwerpsch Museum", Ed Conseil municipal, 1925. Maurice De Vocht, "Jan Van Puijenbroeck", Ed Arcus, 1951. "People from Then", Ed Apra, 1975 (numéroté 44/250, avec 27 fac-similés de fusains)No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#634Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936“Waterdraagster langs het water met molen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Porteur d'eau au bord de l'eau avec moulin en arrière-plan. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 180 / 240


