Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-  0,70 ct.

Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.
Dim. 7,55 g
SKU: 0202210060.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #60
Estimate: € 600 / 700
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #309
    Goebel, Germany

    “De kus”. Een porseleinen plaquette met reproductie van een werk van Gustav Klimt. Achteraan gemerkt. Uitgegeven op 2000 exemplaren.

    Le baiser . Une plaque de porcelaine reproduisant une œuvre de Gustav Klimt. Marquée au dos. Sortie à 2000 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 37 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #208

    “Kleine danseres”. Een groot bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.

    “Petite danseuse”. Grand sculpture en bronze à patine bicolore d’après l’oeuvre de Degas.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #314

    Een klein decoratief smeedijzeren driewielertje.

    Un petit tricycle décoratif en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #393

    “Houtbewerker”. Een Afrikaans bronzen beeld.

    Menuisier . Une statue africaine en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #609
    Dyckmans

    “Fiery planety 26”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Fiery planety 26”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #574
    Sulac (Lucien Calus)

    “Oud huis”. Olieverf en diverse materialen op paneel. Gesigneerd en gedateerd.

    Maison ancienne . Peinture à l'huile et divers matériaux sur panneau. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #266

    Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw.

    Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Tablette en marbre. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 80 x 77 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #261

    Een art nouveau vaas van meerkleurig aardewerk.

    Un vase Art Nouveau en faïence multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #156

    Een rijkelijk uitgewerkte, wit- en goudgepatineerde eetkamer in Italiaanse Rococostijl, bestaande uit een breed buffet met bar, een grote wandspiegel, een vitrinekast, een tafel met zes stoelen en een staande lamp. Het decor gesigneerd C. Pellizzoni.

    Une salle à manger de style rococo richement élaborée, patinée blanche et or, composée d'un large buffet avec bar, d'un grand miroir mural, d'une vitrine, d'une table avec six chaises et d'un lampadaire.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #135

    Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 1,20 ct.
    No longer available
    Dim. 7,17 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #71

    Een vaas van rookbruin Italiaans glas met een modernistisch blauw reliëfdecor.

    Un vase en verre italien brun fumée avec un décor moderniste en relief bleu.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #326

    Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.

    Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.
    No longer available
    Dim. b: 225, 156 & 56 cm
    Estimate: € 300 / 400
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More