#88
Een bronzen meisjesbuste op arduinen sokkel.
#300
Deux bagues en or blanc 18 K serties d'un diamant central de + - 0,82 ct. FSI1 et de brillants d'un poids combiné de + - 1,24 ct.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 2700/2900 -
#242
“Petrus”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw.
#149
Een paar butlerspiegels.
#268Goebel, Germany
#486
#670
#695
23 diverse zilveren munten met diverse gehaltes. België.
#539
#2Léon Danchin
“Jachthond”. Kleurenlitho. Gesigneerd buiten de plaat.
#91
La dame à la jupe large . Une figurine en terre cuite blanche patinée. Légers dommages à la patine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#462Knut KerssePeriod: °1957
“Dames” & “Jongens op de schommel”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
“Dames” et “Garçons sur un balançoire” . Technique mixte sur papier. Tous deux signées.No longer availableDim. 29 x 29 & 27 x 38 cmEstimate: € 80/120