Other lots in this auction
-
#3Een bol karafje van paars kristal met gegraveerd decor en met 900‰ zilveren montuur. Gemerkt.
Une carafe convexe en cristal violet avec un décor gravé et un cadre en argent 900‰. Marqué.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 45 / 65 -
#649Martine Theys“Arendslook” Een ets. Gesigneerd, gedateerd 2016 en genummerd 1/4 buiten de plaat. Glas gebroken.
“Regard d'aigle” Une eau-forte. Signée, datée 2016 et numérotée 1/4 à l'extérieur de la plaque. Verre brisé.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#59Een spiegel, versierd met glazen bloemenmotieven. Achteraan gedateerd ‘Venise, 1959’.
Un miroir décoré de motifs floraux en verre. Daté 'Venise, 1959' au dos.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#374Jaak GorusPeriod: 1901-1981Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Une eau-forte. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#227Armes et cycles manufacture française St-EtienneEen verguld messingen schouwpendule, rijkelijk versierd met barokke elementen. Met sleutel.
Une pendule de cheminée en laiton doré, richement décorée d'éléments baroques. Avec clé.No longer availableDim. 56 x 33 x 20 cmEstimate: € 75 / 100 -
#5SwarovskiEen witmetalen hartvormige armband bezet met fantasiestenen.
Bracelet en métal blanc, maillons en forme de coeur serti de cristaux.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#535Een paar moderne papieren lampionnen in collagestijl.
Une paire de lanternes en papier de style collage moderne.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#305Een paar 18 K rooskleurige oorbellen bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or rose 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 300 / 400 -
#625Goebel, Germany“Meisje met hondje” & “Meisje op stoel”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van Nina Marco.
Fille avec chien & Fille sur chaise. Une paire de figurines en biscuit multicolore de la série Nina Marco.No longer availableDim. h: 15 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#132“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan.
Vue de forêt. Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#557Een paar tripode kandelaars van brons.
Une paire de bougeoirs tripodes en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#457Een zwartgelakte houten voorraadpot met parelmoer inleg, met draak en vogel op het deksel.
Un pot de rangement en bois laqué noir avec incrustation de nacre, avec dragon et oiseau sur le couvercle.No longer availableDim. h. 25 cm Ø 24 cmEstimate: € 40 / 50


