#608
Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk en haar.
#643
#625
#258Val St. Lambert
Een vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#306
#482
“Drie vrouwen”. Een Indische gouache op zijde.
#159
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#594
Een paar Perzische taferelen op papier met tekst op de achterkant.
#46
Halfrond bijzetmeubel van gefineerd hout in transitionele stijl. Begin XXste eeuw.
Meuble d'appoint demi-lune en bois de placage de style transitionnel. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 67 x 80 x 44 cmEstimate: € 120/200 -
#183
#155
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 550/650