Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K witgouden ring bezet met een diamant van +- 1,60 ct. F - G SI1.

Een 18 K witgouden ring bezet met een diamant van +- 1,60 ct. F - G SI1.

Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 1,60 ct. F - G SI1.
Dim. 4,43 g
SKU: 0202210200.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #200
Estimate: € 5000 / 6000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #610

    1 platina munt van 150 Roebel “Olympiade 1980”. Pt 999/1000. USSR 1979. Recto wapenschild, verso worstelaars. Met certificaat en in etui.

    1 pièce de 150 roubles en platine Olympiade 1980 . Pt 999/1000. URSS 1979. Armoiries recto, lutteurs au revers.
    No longer available
    Dim. 15,54 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #526

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 348 x 256 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #114
    Rik Cuypers

    Een paar zichten op de Vlaaikensgang, aquarel op papier. Gesigneerd.

    Une paire de vues du Vlaaikensgang, aquarelle sur papier. Signées.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 55 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #391

    Twee XIXe eeuwse porseleinen borden, waarbij één Chinees met een bloemenvaas in het decor en het andere Japans met een decor van bloesemende takken.

    Deux assiettes en porcelaine du XIXème siècle, une chinoise avec un vase à fleurs dans le décor et l'autre japonaise avec un décor de branches fleuries.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #468

    Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.

    Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #329

    Een pique-fleur van geslepen kleurloos kristal. Bijgevoegd een kleine bonbonnière van groen glas. Beide vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Une pique-fleur de cristal incolore taillé. Comprend une petite bonbonnière de verre vert. Les deux vraisemblablement Val St. Lambert, mais non marqués.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 8,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #647

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase de cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #671

    Twee verschillende lampenvoeten van kristal, roze gekleurd in de massa. Beide gemerkt met sticker, maar niet gegraveerd onderaan.

    Deux pieds de lampe en cristal différents, de couleur rose dans la masse. Tous deux marqués d'un autocollant, mais non gravés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 33 & 35 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #429
    Geneviève Claisse
    Period: 1935 - 2018

    “Geometrische compositie”. Een seriegrafie. Handtekening en aanduiding épreuve d’artiste buiten de plaat. Met droogstempel van Galerie-F, Kranenburg.

    “Composition géométrique”. Une sérigraphie. Signature et indication épreuve d’artiste hors planche. Avec cachet en relief de la Galerie-F. Kranenburg.
    No longer available
    Dim. 64,5 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #454
    Suzanne Van Damme
    Period: 1901 - 1986

    “Gebogen naakt”. Een bisterstudie op papier. Gemonogrammeerd.

    Nu incliné . Une étude bistre sur papier. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. 41 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #401
    Wedgwood

    Een wit aardewerken siercoupe in de vorm van een schelp op voet. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en faïence blanche en forme de coquille sur pied. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #637

    Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.

    Deux statues africaines en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More