Other lots in this auction
-
#484“Moderne compositie”. Olieverf op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 80 / 100 -
#167Een breed palissanderhouten buffet met zes deuren en centraal vijf laden. Periode art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.
Un large buffet en palissandre à six portes et cinq tiroirs centraux. Epoque Art Déco. Attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.No longer availableDim. 91 x 350 x 60 cmEstimate: € 300 / 500 -
#30Een 18 K geelgouden armband met hartvormige schakels (slot te herstellen).
Un bracelet en or jaune 18 carats avec des maillons en forme de cœur (le fermoir à réparé).No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 160 / 200 -
#670Een art deco asbak/ vide-poche van wit crackleware, getooid met een ijsbeer.
Un cendrier/vide-poche art déco en craquelé blanc, à décor d'un ours polaire.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#36Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 40 / 60 -
#494Een paar porseleinen menuhouders, roze tot karmijnrood gekleurd en in rococostijl versierd met rocailles, rozen en een jongen en een meisje met dienbladen. Omstreeks 1900.
Une paire de porte-menus en porcelaine, de couleur rose à pourpre et décorés dans le style rococo avec des perles de rocaille, des roses et un garçon et une fille avec des plateaux. Vers 1900.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#361Willy VandersteenSuske en Wiske. Rode Reeks. De Koning Drinkt (1956), De Witte Uil (1954), Lambiorix (1954), De Kleppende Klipper (1ste uitgave, 1955), De Bokkerijders (1ste uitgave, 1955), De Brullende Berg (1963). Blauwe reeks. Het Geheim der Gladiatoren (1956). 7 stuks, slechte staat.
Suske en Wiske. Série Rouge. De Koning Drinkt (1956), De Witte Uil (1954), Lambiorix (1954), De Kleppende Klipper (1ère édition, 1955), De Bokkerijders (1ère édition ) , 1955), De Brullende Berg (1963). Série bleue. Het geheim der gladiatoren (1956). 7 pièces, mauvais état.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#246Een esdoornhouten console met roze marmeren blad. Tijdperk Biedermeier. Eén van de gebogen voorpoten gebroken.
Une console en érable avec dessus en marbre rose. Epoque Biedermeier. Un des pieds avant incurvés cassé.No longer availableDim. 98 x 91 x 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#173“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op arduinen voetstuk naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un piédestal en pierre bleue d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#201Jäger, EisenbergEen serviesje van Duits porselein met Saksisch decor, bestaande uit twee maal zes kopjes met ondertasjes, een theepot, suikerpot, melkpotje, een boterpot, zes bordjes en een schaaltje met zes eierdopjes. Onderaan gemerkt.
Un service en porcelaine allemande à décor saxon, composé de deux fois six tasses avec soucoupes, une théière, un sucrier, un pot à lait, un beurrier, six assiettes et un bol avec six coquetiers. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#493Een groot kubistisch beeld van brons naar een werk van Ossip Zadkine.
Une grande statue cubiste en bronze d'après une œuvre d'Ossip Zadkine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 1600 / 1800 -
#673Een lot, bestaande uit een bronzen gewichtensetje, een messingen deurklopper met datuminscriptie ‘1617’ en een XIXe eeuwse bronzen belletje ter herdenking aan de slag van Waterloo.
Un lot composé d'un jeu de poids en bronze, d'un heurtoir en laiton avec inscription de date '1617' et d'une cloche en bronze du XIXe siècle commémorant la bataille de Waterloo.No longer availableDim. l: 8, 11 & 19 cmEstimate: € 80 / 120


