Similar lots by type
-
#235
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableEstimate: € 1200/1500 -
#225
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een kruis bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de crucifix serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 13 gEstimate: € 900/1000
Other lots in this auction
-
#172Edgard Heirman
“Kasteel met bruggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Château et petit pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#637
Een Chinees juwelenkistje van zwartgelakt hout, gedecoreerd met plaquettes van jade.
Coffret à bijoux chinois en bois laqué noir. Décor de plaquettes en jade.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 70/80 -
#296
Een commode in Lodewijk XV-stijl met drie gebombeerd laden en een marmeren blad en versierd met bloemenmarketterie en bronsbeslag.
Commode de style Louis XV à trois tiroirs bombés, tablette en marbre, décor de fleurs marquetées, montures en bronze.No longer availableDim. B 95 cmEstimate: € 300/500 -
#289Bernard Bosschaert
“Sint Andriesstraat te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Rue St-André à Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 360/400 -
#655Léon CorthalsPeriod: 1877-1935
“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928. Tentoonstelling Corthals, Temse 1997.
“Portrait d’une dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1928. Exposition Corthals, Tamise 1997.No longer availableDim. 102 x 82 cmEstimate: € 300/400 -
#13
Een lampje in art deco inspiratie.
Petite lampe d’inspiration art déco.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 45/50 -
#199André Rinskopf
“Bouw van een kathedraal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Construction d’une cathédrale”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 590/80 -
#57
Een verzameling oude hoofdzakelijk Belgische en Franse postkaarten. +/- 800 stuks.
Collection de cartes postales anciennes. En grande partie françaises et belges. +/- 800 pièces.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#152Pilat
“Veenzicht met berken”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue des fagnes aux bouleaux”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#662
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Twee studietekeningen voor een architecturaal project. Aquarel op papier. Omstreeks 1930.
“Concours de 4e année: Projet d’un presbytère”. Deux études d’un projet architectural. Aquarelle sur papier. Vers 1930.No longer availableDim. 57 x 97 cmEstimate: € 100/120 -
#646
Een vitrinekast van gefineerd hout, versierd met een gemarketteerde urnevormige vaas met bloemen en een vlinder aan de zijkanten. Tijdperk Louis-Philippe.
Vitrine en bois de placage décoré de un vasque aux fleurs et un papillon marquetés. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 200/300 -
#451
Een olielamp van meerkleurig Satsuma-aardewerk en geel koper.
Lampe à huile en faïence polychrome de Satsuma et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/60