Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
Dim. 12,95 g
SKU: 0803160295.
Category: Uncategorized.
Auction day: 8 March 2016 19:00
Catalogue #295
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #80

    Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.

    Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,13 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #225

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,70 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #75

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.
    No longer available
    Dim. 8,49 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #55

    Twee paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.

    Deux paires de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 13,05 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #36

    Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.

    Lot varié de porcelaines et de faïences.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #335

    Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 8,89 g
    Estimate: € 170 / 250
  • #275

    Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.

    Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Dim. 6,05 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #35

    Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.

    Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.
    No longer available
    Dim. 5,62 g
    Estimate: € 80 / 100
  • #265
    Chanel

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.

    Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.
    No longer available
    Dim. 2,04 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #195
    Chanel

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.

    Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.
    No longer available
    Dim. 3,87 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #90

    “Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.

    “Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.
    No longer available
    Dim. 11 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #210

    Een 18 karaats geel gouden schakelketting.

    Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 16,85 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #235

    Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.

    Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/
    No longer available
    Dim. 12,50 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #165

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 8,69 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #45

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.

    Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.
    No longer available
    Dim. 7,25 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #100

    Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 49,31 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #300

    Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.

    Collier à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 26,87 g
    Estimate: € 500 / 650
  • #65

    Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.

    Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.
    No longer available
    Dim. 8,03 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #25

    Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.

    Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.
    No longer available
    Dim. 8,70 g
    Estimate: € 130 / 180
  • #245

    Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.

    Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 10,73 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #30

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.

    Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.
    No longer available
    Dim. 5,56 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #20

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 2,90 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #15

    Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.

    Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 7,22 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #180

    “Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.

    Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.
    No longer available
    Dim. 8 g
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #269
    Hans Kitslaar

    “Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fillette dans le jardin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #529
    Gerard Cox
    Period: 1902-1982

    “Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Bruyère”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #364

    “Pénélope et Ulysse ou la pudeur”. Oude gravure. Naar een werk van Lebarbier en uitgegeven in 1789.

    “Pénélope et Ulysse ou la pudeur”. Ancienne gravure. D’après Lebarbier et éditée en 1789.
    No longer available
    Dim. 55 x 68 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #39

    Een lot van zes olieverfschilderijtjes, waarvan vijf landschappen en een dorpszichtje.

    Lot de six tableaux en huile, dont cinq paysages et une vue de village.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #538
    Swarovski

    “Antonio”. Een beeldje van kleurloos kristal. Gemerkt.

    “Antonio”. Statuette en cristal incolore. Avec marque.
    No longer available
    Dim. H 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #734
    Takehiko

    Een zilveren zeiljacht op een houten voetstuk. 985 ‰.

    Voilier en argent sur socle en bois. Poinçon de 985‰.
    No longer available
    Dim. l: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18
    Sèvres

    Een dekselvaasje op voet van meerkleurig en verguld porselein en versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Gemerkt.

    Un petit vase couvert sur piédouche en porcelaine polychrome et doré. Décor de fleurs peintes à la main. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #204

    “Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.

    “Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #304
    Petrus Mertens
    Period: 1919-1986

    “Winterlandschap in Vlaanderen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan.

    “Paysage d’hiver en Flandres”. Huile sur toile. Attribué à.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #343
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen amberkleurig kristal met een gegivreerd decor van bloemen. Gemerkt. Kleine beschadiging. Tijdperk Art Nouveau.

    Vase en cristal taillé de couleur ambre. Décor givré de fleurs de lys stylisées. Avec marque. Epoque Art Nouveau. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #227

    “Martha”. Bronzen beeld in neogotische stijl. Niet gesigneerd maar mogelijk nog XIXde eeuw.

    “Martha”. Sculpture en bronze de style gotique. Sans signature, mais probablement encore XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 71 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #50

    Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.
    No longer available
    Dim. 12,85 g
    Estimate: € 280 / 350
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More