Similar lots by type
-
#35Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.
Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 80 / 100 -
#36Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.
Lot varié de porcelaines et de faïences.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#65Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.
Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200 / 300 -
#165Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,69 gEstimate: € 200 / 300 -
#300Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 26,87 gEstimate: € 500 / 650 -
#90“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250 / 300 -
#295Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 250 / 350 -
#25Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 130 / 180 -
#55Twee paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,05 gEstimate: € 250 / 350 -
#235Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.
Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#245Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.
Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 200 / 250 -
#75Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 8,49 gEstimate: € 200 / 300 -
#30Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120 / 150 -
#15Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 150 / 200 -
#80Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200 / 300 -
#210Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,85 gEstimate: € 350 / 450 -
#180“Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.
Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 200 / 300 -
#275Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.
Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 150 / 200 -
#225Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150 / 200 -
#335Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.
Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 170 / 250 -
#195ChanelTwee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300 / 400 -
#265ChanelTwee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.
Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 300 / 400 -
#45Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 160 / 200 -
#20Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#674Scroll met een gekalligrafeerde tekst .
Scroll au texte calligraphié.No longer availableDim. B. 52 cmEstimate: € 40 / 50 -
#502Manuel Trinidad“Het stierengevecht”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘74 en genummerd 144/150.
“La corrida”. Litho. Signée, datée 74 et numérotée 144/150.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#46Een gevarieerd lot monochroom wit Engels aardewerk, bestaande uit een koffiepot, een olie-en azijnstel, een melkkannetje, een coupe op voet, een bordje, een kandelaar, twee boterpotjes en een citroenschaaltje.
Lot de faïences monochromes anglaise, comprenant une cafetière, un huilier-vinaigrier, un pot à lait, une coupe sur piédouche, une petite assiette, un chandelier, deux beurriers et un plat à citron.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#762Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955“De bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé. Début de XXe siècle.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 300 / 400 -
#420Cacharel Anaîs en ScarlettDrie vaporisators eau de toilette van 100 ml, 50 en 35 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml, 50 et 35 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#49Tony Vanos“Johannes de Doper en Christus”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“St. Jean-Baptiste et le Christ”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 128 cmEstimate: € 60 / 100 -
#83Twee schemerlampjes gevormd door een in camee gesculpteerde schelp, met een toeristische voorstelling. Op houten sokkeltjes. Medio XXste eeuw.
Deux lampadaires formés de coquilles taillées en camée représentant une vue de ville “Roma” et un paysage méditerranéen. Sur socles en bois tourné. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#816Lot speelgoed van hout: kinder-en poppenstoeltjes, een poppenwagen, schoolbankjes enz. Evenals een metalen kinderbedje en een rieten wieg op een metalen onderstel.
Lot de jouets en bois: des chaises d’enfant et de poupée, une charrette à poupées, des bancs d’école etc. Ainsi qu’un lit d’enfant en métal et un berceau en osier avec piétement en métal.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#716Een Jacobean armstoel van gesculpteerd eikenhout. XVIIe eeuw.
Fauteuil de style Jacobean en chêne sculpté. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#734TakehikoEen zilveren zeiljacht op een houten voetstuk. 985 ‰.
Voilier en argent sur socle en bois. Poinçon de 985‰.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247“Romantisch koppel”. Een bronzen groep naar Aug. Moreau, gemonteerd als lamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
“Couple romantique”. Groupe en bronze d’après Auguste Moreau, monté en lampe avec abat-jour dans le goût de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120 / 180 -
#578Een paar hemelsblauwe porseleinen Fo-honden. China, omstreeks 1900.
Paire de chiens Pho en porcelaine bleue ciel. Chine, vers 1900.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 100 / 150

