#505
#483
#583Bamoun
#300
#174
“Boslandschap met vee en herderin”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan onleesbaar gesigneerd. Vermoedelijk eind 19e eeuw, Hollandse school.
#228
#317
Een grote reservistenkruik ‘Herinnerung an meine Dienstzeit’.
#489
Een Aziatisch houten beeld.
An Asian wooden statue.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80/120 -
#537Royal Dux
"The Wood Gatherer Star" Polychroom aardewerk sculptuur. Gemarkeerd met een roze driehoek.
“The Wood Gatherer Star” Polychrome earthenware sculpture. Marked with a pink triangle.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 120/200 -
#48
#237
Een analoog fototoestel, Nikon F3 met 3 lenzen: 20mm 1:3.5 + 55mm 1:2.8 + 35-135mm 1:3.5-4.5.
An analog camera, Nikon F3 with 3 lenses: 20mm 1:3.5 + 55mm 1:2.8 + 35-135mm 1:3.5-4.5.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#435
Een antiek oosters bureel met 5 laden en bijhorende stoel.
An antique oriental desk with 5 drawers and matching chair.No longer availableDim. 81 x 119 x 55 cmEstimate: € 250/350