Similar lots by type
-
#609
Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
-
#483
Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
-
#601
Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
-
#593
Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.
-
#654
Een lot bestaande uit een blauw-wit Chinees porseleinen vaas en een cache-pot, met floraal decor.
-
#634
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
-
#487
Een Chinees porseleinen dekselvaas met 4 dames en teksten in het decor. Met certificaat door Galerie Stampaert, “Shieng-Fen”, 19e eeuw. Met houten en deksel en op sokkel.
A Chinese porcelain lidded vase with 4 ladies and texts in the decoration. With certificate from Galerie Stampaert, "Shieng-Fen", 19th century. With wooden lid and base. -
#443
Een Chinees porseleinen vaas met mytische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#642
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met een pauw in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#688
Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
An octagonal blue and white porcelain bowl. Chinese work. Marked on the bottom. Some flakes. 19th century. -
#461
Een lot van 2 Chinees porseleinen flesvazen met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#619
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
-
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
-
#597
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten. Meerkleurig met eekhoorn bovenaan, vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#578
Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#697Nimy
Een set van 2 vroeg 20ste eeuwse cache-pots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
A set of 2 early 20th-century porcelain cache-pots decorated with floral motifs. Marked Nimy at the bottom. -
#589
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#624
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
-
#121Capodimonte
Een porseleinen groep van Napoleon Bonaparte te paard, op bronzen voet. Onderaan gemerkt Capodimonte. Herstelling aan voorste been van het paard.
A porcelain group of Napoleon Bonaparte on horseback, mounted on a bronze base. Marked Capodimonte on the bottom. Repair to front leg of the horse. -
#599
Een Chinees porseleinen cilindervaas met krijgstafereel in het decor.
-
#614
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
-
#629
Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
-
#618
Een lot van 2 Imari porseleinen borden met meerkleurig bloemdecor en kartelrand. Begin 20e eeuw. Verso gemerkt.
A lot of 2 Imari porcelain plates with multi-colored floral decor and scalloped edge. Early 20th century. Marked on the back. -
#583
Een lot van 2 Imari porseleinen schalen met meerkleurig bloemdecor en kartelrand. 20e eeuw. Verso gemerkt.
A lot of 2 Imari porcelain bowls with multi-colored floral decoration and scalloped rim. 20th century. Marked on the back.
Other lots in this auction
-
#412
“Chinese dame”, een schilderij achter glas in gemengde techniek op paneel.
"Chinese lady," a painting behind glass in mixed media on panel. -
#79Paul Emile Lecomte
“La Vesle”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
"La Vesle". Color etching. Signed outside of the plate. -
#23Lui
“LUI”. Een lot van 6 vintage Franse erotische maandbladen. Anno 1965-1970.
"LUI". A lot of 6 vintage French erotic monthly magazines. Year 1965-1970.Place a bid ›Estimate: € 60/90 -
#474Jan Baptist CoomansPeriod: 1903-1984
“Portret van een pater”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#170
Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,73 ct. EVVS1.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approx. 1.73 ct. EVVS1.Place a bid ›Dim. 7,36 g -
#304CJ Denis
“Winterlandschap met molen”, gemengde techniek op papier, gesigneerd G. Denis.
"Winter landscape with mill", mixed media on paper, signed G. Denis. -
#459Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“De eeuwige trouw”, een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gemonogrammeerd AO (Alfred Ost).
"The Eternal Fidelity", a painting, oil on panel, monogrammed AO (Alfred Ost). -
#681
Een grote ceramische rode appel.
A large ceramic red apple. -
#82Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941
“Stilleven met fruit en ongeopende Champagnefles”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Henry Kokken.
"Still life with fruit and unopened champagne bottle," a painting, oil on canvas, signed by Henry Kokken. -
#180
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,51 ct.
A pair of 18k white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.51 ct.Place a bid ›Dim. 4,60 g -
#5
Vier zilveren prijskamp penningen 174 g en zes bronzen 270 g. Antwerpen verbetering van de runderen. 1903 tot 1910.
Four silver prize competition medals 174 g and six bronze 270 g. Antwerp improvement of cattle. 1903 to 1910.Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#436
Een paar zwartgelakt metalen bijzettafeltjes.