#265
Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linnen band.
Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linen band.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#499
Een kromzwaard met fijn gedecoreerd verzilverd metalen handgreep en schede.
#559
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
#693Noritake, Japan
Een grote sierschaal met veelkleurig en verguld decor van bloemen en vlinders. Jaarplaat 1978. Gemerkt en genummerd 1529/3000.
#196
#241
#541
#360DKNY
Een roestvrij stalen dameshorloge bezet met fantasiestenen. In originele doos.
A stainless steel ladies watch set with fantasy stones. In original box.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#275Studio Vandersteen
#344Aldo Londi
#365
Een piëdestal van hout met 2 niveaus.
A pedestal in wood with 2 levels.No longer availableDim. h 115 cmEstimate: € 15 / 20 -
#533Jean-Baptiste CarpeauxPeriod: 1827 - 1875
“Le Petit Boudeur”. Een bronzen kinderbuste op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“The pouting child”. Bronze buste with darkbrown patina on black marble base. Signed.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 250 / 350