#667MärklinEen paar Märklin locomotieven code tender 889 - 12R880, R880, beide met kolenwagen.
A pair of Märklin locomotives code tender 889 - 12R880, R880, both with coal car.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#328Een lot van 10 blauw en witte borden, Doornik, décor à la mouche. Bestaande uit 6 platte borden (1 met grote schilfer onderaan), 2 diepe borden, een groter bord en een ovaal schaaltje. 19de eeuw.
#146Een tweedelige boekenkast. Bovenaan met vier beglaasde deuren, onderaan paneeldeuren. Omstreeks 1900.
A two part bookcase. The top with four glass doors, below panelled doors. Circa 1900.No longer availableDim. 225 x 190 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#52Jan Govaerts“Peperstraatje te Rupelmonde.” Olieverf op board. Gedateerd 1964. Gesigneerd.
“Peperstraatje in Rupelmonde.” Oil on board. Dated 1964. Signed.No longer availableDim. 50 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#117Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Duitse keuren, 835‰. Dekselscharniertjes los.
A coffee and tea service on a silver salver. German hallmarks, 835/1000. A cover detached.No longer availableDim. h: 11 - 25 cm 2910 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#312‘Zicht op fabrieksgaanderijen’, ets van Pascale Cristallo gedateerd 1982 in zwart metalen kader.
'View of factory galleries', etching by Pascale Cristallo dated 1982 in black metal frame.No longer availableDim. h 28 x b 48 cmEstimate: € 10 / 20 -
#390Een armband van zilver bezet met ovale amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 8 ct.
A silver bracelet set with oval amethyst with a combined weight of ± 8 ct.No longer availableDim. 12,92 gEstimate: € 250 / 350