#657MärklinEen lot van Märklin treinen bestaande uit, stoomlocomotief, wagon en kolenwagen, blik en metaal. Locomotief R12910, Wagon 18740, Kolenwagen 899.
A lot of Märklin trains consisting of a steam locomotive, wagon and coal wagon, tin and metal. Locomotive R12910, Wagon 18740, Coal Wagon 899.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#374‘Brug bij valavond’, gemengde techniek, toegeschreven aan Christian Rolet.
#153A.E. Carrier-Belleuse“Liseuse”. Een gepatineerd bronzen beeldje van een lezende dame.
"Liseuse". A patinated bronze figurine of a lady reading.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 340 / 380 -
#372H. Bettens“Gestileerd figuur”. Een tekening, pastel op papier. Gesigneerd onderaan.
#470Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.46 ct.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 700 / 800 -
#128DelvauxEen cognac lederen handtas met gevlochten riempjes, gemerkt Delvaux, model “Colette”.
A cognac leather handbag with braided straps, marked Delvaux, model "Colette".No longer availableDim. 14 x 29 cmEstimate: € 450 / 500 -
#687Een lot van 3 Afrikaanse houten beelden van vrouwen.
#623“Joseph Bansimba”. Een uit wengé gesculpteerde houten buste van een Afrikaanse man, inscriptie onderaan “Bansimba. Joseph. 47. Mbomu.”
Joseph Bansimba. A wenge carved bust of an African man, inscription at the bottom "Bansimba. Joseph. 47. Mbomu.”No longer availableDim. 38cmEstimate: € 75 / 125 -
#331GoudaEen lot van 5 Gouda plateel items, waarvan 2 dekselvazen, 1 dekselschaaltje, 1 pique-fleursvaas met verguld rasterdeksel en 1 schenkkannetje.
A lot of 5 Gouda pottery items, including 2 lidded vases, 1 lidded dish, 1 vase with gilded grid lid and 1 jug.No longer availableDim. 34cmEstimate: € 40 / 60 -
#654Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100 / 140