#492Salvador Dali“Twee staande naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 77/250 buiten de plaat.
#77Een paar gegoten plaasteren wandkandelaars naar barok voorbeeld.
A pair of cast baroque wall sconces.No longer availableDim. L. 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#255Bibliothèque NationalePeriod: 1846-1851A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e en 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussel. 4 vol. in-8°. Mooi en rijkelijke geïllustreerd. Slij(..)
#540Een lot van vier Romeinse bronzen munten met zilveren frame en verziverde ketting. Waaronder: Artugids of Mardin Dirham. Maximianus Herculius. Probus and Jupiter. Constantinus Jupiter.
A lot of four Roman bronze coins with a silver frame and a silver-plated chain. Including: Artugids or Mardin Dirham. Maximian Herculius. Probus and Jupiter. Constantine Jupiter.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#139Jules De CortPeriod: 1918-1999“Binnenvaart bij winter.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Inland shipping in winter.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 240 / 360 -
#556Een handgeknoopte Perzische loper.
A hand-knotted Persian runner.No longer availableDim. 299 x 113 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146Een tweedelige boekenkast. Bovenaan met vier beglaasde deuren, onderaan paneeldeuren. Omstreeks 1900.
A two part bookcase. The top with four glass doors, below panelled doors. Circa 1900.No longer availableDim. 225 x 190 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#71Jean Van De KerkhoveEen map met etsen, ‘Eaux Fortes’ d’apres Frédéric Van De Kerkhove, l’enfant de Bruges par Jean Van De Kerkhove père.
A folder with etchings, 'Eaux Fortes' d'apres Frédéric Van De Kerkhove, l'enfant de Bruges par Jean Van De Kerkhove père.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#153A.E. Carrier-Belleuse“Liseuse”. Een gepatineerd bronzen beeldje van een lezende dame.
"Liseuse". A patinated bronze figurine of a lady reading.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 340 / 380 -
#554Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.
#28Kurt Steiner Wallendorf - ThüringenPeriod: 1907-1970“Jongen en geitje”. Een porseleinen beeldje, onderaan gemerkt. Wallendorf - Thüringen, door Kurt Steiner.
"Boy and little goat". A porcelain figurine, marked on the bottom. Wallendorf - Thuringia, by Kurt Steiner.No longer availableDim. 20cmEstimate: € 75 / 100