#648Val Saint LambertEen paar pique-fleurs van geslepen kristal, een blauwe en rode.
#399“Stierenhoofd.” Pastel op papier. Draagt handtekening ‘Gard’.
"Bull's head." Pastel on paper. Bears signature 'Gard'.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#691Een Afrikaans lemen vruchtbaarheidsbeeld voorstellend een naakte vrouw.
#380Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,24 ct.
A wood-sculpted African mask decorated with textiles and cowrie shells. Dan, Ivory Coast.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 60 / 80 -
#454Keith Haring Foundation“Acrobat”. Een litho op papier. Genummerd 33/150, in de plaat gesigneerd “Keith Haring”, met stempel en droogstempel “The Keith Haring Foundation”.
"Acrobat". A lithograph on paper. Numbered 33/150, signed in the plate "Keith Haring", with stamp and embossing "The Keith Haring Foundation".No longer availableDim. 69 x 48cmEstimate: € 200 / 250 -
#52Jan Govaerts“Peperstraatje te Rupelmonde.” Olieverf op board. Gedateerd 1964. Gesigneerd.
“Peperstraatje in Rupelmonde.” Oil on board. Dated 1964. Signed.No longer availableDim. 50 x 28 cmEstimate: € 40 / 60