#335
Een paar vaasjes van Booms glas met handgeschilderd rozendecor.
#619Liberio Bretas
“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
#306
Een eiken commode met 5 laden.
An oak chest of drawers with 5 drawers.No longer availableDim. 79 x 114 x 52 cmEstimate: € 40/60 -
Een vaas van rood glaspasta met een meerkleurig mirafioridecor. Italiaans werk.
A red glass paste vase with a multi-coloured mirafioride decor. Italian work.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 80/120 -
#377
Een set van 2 ‘trench-art’ obussen met gegraveerde Chinese bloemenvazen, onderaan gesigneerd.
#94
‘Duinzicht met kerk’, olieverf op paneel, rechtsonder onduidelijk gesigneerd.
#558
Een groot Afrikaans massief hout, gesculpteerd vruchtbaarheidsbeeld.
#26
Een eiken theekastje met gebogen glas en afneembaar dienblad uit het tweede kwart van de vorige eeuw.
Een kobalt blauwe cassolette met vergulde accenten, messingen monturen en romantisch decor. In de manier van Sèvres.
A cobalt blue cassolette with gilded accents, brass mounts and romantic decor. In the manner of Sevres.No longer availableDim. h 109 cmEstimate: € 80/120 -
#346
Een klein eiken tafelvitrinekastje in Bretoense stijl.
A small oak table display cabinet in Breton style.No longer availableDim. 48 x 43 x 26 cmEstimate: € 25/35 -
#587Punu
#586
Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableDim. 160 x 100cmEstimate: € 35/45