Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats roze gouden ketting met roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel. Met certificaat.
Een 18 karaats roze gouden ketting met roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel. Met certificaat.

Een 18 karaats roze gouden ketting met roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel. Met certificaat.

An 18 carat pink gold necklace with a pink gold pendant set with diamonds with a combined weight of +- 0.10 ct and a pearl. With certificate.
Dim. 4,25 g
SKU: 2706230180.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #180
Estimate: € 450 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #492
    Salvador Dali

    “Twee staande naakten”. Litho. Gesigneerd en genummerd 77/250 buiten de plaat.

    "Two standing nudes". Lithograph. Signed and numbered 77/250 outside the plate.
    No longer available
    Dim. 40 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #77

    Een paar gegoten plaasteren wandkandelaars naar barok voorbeeld.

    A pair of cast baroque wall sconces.
    No longer available
    Dim. L. 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #255
    Bibliothèque Nationale
    Period: 1846-1851

    A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e en 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussel. 4 vol. in-8°. Mooi en rijkelijke geïllustreerd. Slij(..)

    A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e and 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussels. 4 vol. in-8°. Nice and richly illustrated. Wear at(..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #540

    Een lot van vier Romeinse bronzen munten met zilveren frame en verziverde ketting. Waaronder: Artugids of Mardin Dirham. Maximianus Herculius. Probus and Jupiter. Constantinus Jupiter.

    A lot of four Roman bronze coins with a silver frame and a silver-plated chain. Including: Artugids or Mardin Dirham. Maximian Herculius. Probus and Jupiter. Constantine Jupiter.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #139
    Jules De Cort
    Period: 1918-1999

    “Binnenvaart bij winter.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Inland shipping in winter.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 100 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #556

    Een handgeknoopte Perzische loper.

    A hand-knotted Persian runner.
    No longer available
    Dim. 299 x 113 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Een tweedelige boekenkast. Bovenaan met vier beglaasde deuren, onderaan paneeldeuren. Omstreeks 1900.

    A two part bookcase. The top with four glass doors, below panelled doors. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 225 x 190 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #71
    Jean Van De Kerkhove

    Een map met etsen, ‘Eaux Fortes’ d’apres Frédéric Van De Kerkhove, l’enfant de Bruges par Jean Van De Kerkhove père.

    A folder with etchings, 'Eaux Fortes' d'apres Frédéric Van De Kerkhove, l'enfant de Bruges par Jean Van De Kerkhove père.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #195
    Dingens Barometers

    Een contrabarometer, gemerkt Dingens Barometers. Genummerd K106CHR.

    A contrabarometer, marked Dingens Barometers. Numbered K106CHR.
    No longer available
    Dim. 93cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #153
    A.E. Carrier-Belleuse

    “Liseuse”. Een gepatineerd bronzen beeldje van een lezende dame.

    "Liseuse". A patinated bronze figurine of a lady reading.
    No longer available
    Dim. 26cm
    Estimate: € 340 / 380
  • #554

    Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.

    Art Deco display cabinet with a paneled door at both sides, decorated with floral marquetry.
    No longer available
    Dim. 125 x 125 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #28
    Kurt Steiner Wallendorf - Thüringen
    Period: 1907-1970

    “Jongen en geitje”. Een porseleinen beeldje, onderaan gemerkt. Wallendorf - Thüringen, door Kurt Steiner.

    "Boy and little goat". A porcelain figurine, marked on the bottom. Wallendorf - Thuringia, by Kurt Steiner.
    No longer available
    Dim. 20cm
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More