#149Charles Van den EyckenPeriod: 1859 - 1923‘Twee honden en een vlinder’, olie op doek in vergulde kader getekend Ch Van Den Eycken 1884.
'Two dogs and a butterfly', oil on canvas in gilded frame signed Ch Van Den Eycken 1884.No longer availableDim. 47 x 53 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#671Sawyer’s Viewmaster, OregonEen viewmaster in bakeliet. Medio 1950 met originele doos en 23 schijven met zichten in de USA.
A view-master in Bakelite. Mid 1950 with original box and 23 discs with views in the USA.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#485Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
#351ViertascaGiuseppe Armani. "Adelaar met gespreide vleugels". Groot sculptuur van veelkleurige biscuit. Gemerkt Edizione Limitata 114/1000. Met label en op houten sokkel.
Giuseppe Armani. "Eagle with Spread Wings". Large sculpture of multicolored biscuit. Marked Edizione Limitata 114/1000. With label and on a wooden base.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#395Een Oosters handgeknoopt tapijt.
An oriental hand-knotted carpet.No longer availableDim. 200 x 140cmEstimate: € 40 / 60 -
#152Vincent De Vos‘Aap met Tamboerijn’, olie op doek (herdoekt) getekend De Vos.
'Monkey with Tambourine', oil on canvas (repainted) signed De Vos.No longer availableDim. h 26 x b 33 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#289Een lot Bretoens aardewerk, bestaande uit twee schotels, een vierdelig theesetje, een kandelaar en een theepotje. Merken van Rouen, Dieppe & Desvres.
A lot of Breton pottery, consisting of two saucers, a four-part tea set, a candlestick and a teapot. Brands of Rouen, Dieppe & Desvres.No longer availableDim. H:5-18cmEstimate: € 50 / 80 -
#167Kunstbronzen beeldje op stenen voet, Dame met borstbeeld, plaque met signatuur onderaan,
#563Mendé NomoliEen gepatineerd Afrikaans Nomoli beeld uit gesculpteerd steen, met gaten in het hoofd, vermoedelijk bestemd voor oogstoffers en rituele doeleinden.
#478Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
“A wooded lane with a farm and a small chapel”. Oil on panel. Signed Léon Tombu. Dated 1934 on the back.No longer availableDim. h 40 x b 60 cmEstimate: € 120 / 180