Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats roze gouden ketting met roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel. Met certificaat.
Een 18 karaats roze gouden ketting met roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel. Met certificaat.

Een 18 karaats roze gouden ketting met roze gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een parel. Met certificaat.

An 18 carat pink gold necklace with a pink gold pendant set with diamonds with a combined weight of +- 0.10 ct and a pearl. With certificate.
Dim. 4,25 g
SKU: 2706230180.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #180
Estimate: € 450 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #466
    Noach

    Een handgeknoopt Indisch tapijt, gemerkt Noach.

    A hand-knotted Indian carpet, marked Noach.
    No longer available
    Dim. 272 x 173cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #272

    ‘Man met vee aan het water’, olieverf op paneel rechtsonder gesigneerd ‘Chwala’.

    'Man with cattle by the water', oil on panel signed lower right 'Chwala'.
    No longer available
    Dim. h 21 x b 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #140

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.

    An 18 karat white gold ring set with diamonds and diamond baguettes with a combined weight of +- 1.50 ct.
    No longer available
    Dim. 7,30 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #500

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger van wit- en geelgoud bezet met diamanten oude slijp +- 1 ct. en twee saffieren van +- 0,40 ct.

    An 18 karat white gold necklace with pendant of white and yellow gold set with old cut diamonds +- 1 ct. and two sapphires of +- 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 13,88g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #332
    J.F. La Harpe

    “Lycée ou cours de littérature ancienne et moderne”. In 14 volumes. Evenals “Philosophie du dix-huitième siècle, nouvelle édition”. In 2 volumes. In-8°. Ed. P. Didier, Paris 1827.

    “Lycée ou cours de littérature ancienne et moderne”. In 14 volumes. Also “Philosophie du dix-huitième siècle, nouvelle édition”. In 2 volumes. In-8°. Ed. P. Didier, Paris 1827.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #506
    Beloutch

    Een Iraans handgeknoopt tapijt genummerd 56418.

    An Iranian hand-knotted carpet, numbered 56418.
    No longer available
    Dim. 187 x 108cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #453

    Een grote zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems. Met houten sokkel.

    A large Chinese porcelain ointment jar with a multi-coloured decoration of blossoms. With wooden base.
    No longer available
    Dim. Ø 27.5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #320
    A. Dumas e.a.

    “Histoire de Deux Siècles, Régence, Louis XV, Louis XVI, La Révolution, Louis-Philippe, Napoléon III,”. In 10 volumes, In-4°. Ed. Dufour, Pulat et Boulanger, Paris 1853. Evenals Louis Blanc. “Révolution Française. Histoire de Dix Ans 1830-1840”. In 7 volumes, lederen rug In-8°. Ed. Wouters et C°, Bruxelles 1843-45. Evenals A. Celliez. “Les Reines de France Deuxième édition”. In-4°. Ed. Lehuby, Paris, 1851.

    “Histoire de Deux Siècles, Régence, Louis XV, Louis XVI, La Révolution, Louis-Philippe, Napoléon III,”. In 10 volumes, In-4°. Ed. Dufour, Pulat et Boulanger, Paris 1853. Also Louis Blanc. “Révolution Française. Histoire de Dix Ans 1830-1840”. In 7 volumes, leather back In-8°. Ed. Wouters et C°, Bruxelles 1843-45. Also A. Celliez. “Les Reines de France Deuxième édition”. In-4°. Ed. Lehuby, Paris, 1851.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #653

    Een modern gevormde vaas in fumé glas.

    A modern shaped vase in smoked glass.
    No longer available
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #14
    A. Servaes

    “Jezus aan het Kruis”. Een zilverprint op papier, gesigneerd in de plaat.

    “Jesus on the Cross”. A silver print on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 16 x 16 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #212

    Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.

    A sac-à-perles chandelier of crystal and copper with external lamps. Louis XVI style.
    No longer available
    Dim. H: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #663

    Een grote groene Murano glaspasta vaas.

    A large green Murano glass paste vase.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More