#483
A pair of Chinese porcelain vases and covers with blue and white design. With foo dogs on top.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 80/100 -
#395
Een Oosters handgeknoopt tapijt.
#118Ets DemeuldrePeriod: 1833
Een paar handbeschilderde porseleinen vazen met bloementafereel en vergulde elementen. Onderaan gemerkt Demeuldre Bruxelles.
#337
Een lot van 8 souvenir poppen in originele verpakking.
#654
Een houten schildersezel.
A wooden easel.No longer availableDim. 167 x 62cmEstimate: € 100/140 -
#301
Een set van 2 Art-Deco vazen in faience gemerkt Boch.
#397
Een lot van 5 Japans porseleinen vaasjes, waaronder Kutani en Imari. Onderaan gemerkt
#362
#634
Een lange bajonet in lederen schede. Met serienummer.
#611
Een elektrische locomotief, Märklin E1835 in nieuwstaat.
An electric locomotive, Märklin E1835 in new condition.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#258
Een metalen beeld van een koeienkop met koebel onderaan.
#676
Een ovaal houten salontafel met onderschap.