Similar lots by type
-
#400Een lot oude juwelen waaronder een hanger als fotohouder, een broche en een paar oorbellen.
Lot de bijoux anciens dont un pendentif à médaillon à photographie, une broche et une paire de boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#205Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Collier en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 10,48 gEstimate: € 250 / 350 -
#760Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#220Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#350Dupont ParisEen aansteker in Chinese lak. Genummerd en in originele doos.
Un briquet en laque de Chine. Numéroté et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#375Rodania FoundedEen automatische roestvrij stalen herenhorloge. Switzerland 1930.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Switzerland 1930.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#320Een lot 18 karaats wit en geel goud waaronder twee ringen en één oorbel.
Lot d’or jaune et blanc 18 ct dont deux bagues et une boucle d’oreille.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 150 / 200 -
#305Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen met bijpassende ring en hanger bezet met fantasiestenen. Model Chanel.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct et bague et pendentif assortis sertis de pierres de fantaisie. Modèle Chanel.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 120 / 180 -
#390Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Quartz. Swiss Made.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#355Een dameshorloge van zilver en plaqué d’or met lederen armband bezet met fantasiestenen.
Montre de dame en argent et plaquée d’or sertie de pierres de fantaisie. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#310Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 120 / 180 -
#215Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt Leopold II. 20 frank van 1877.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’une pièce de monnaie de 20 francs à l’effigie de Léopold II, datée 1877.No longer availableDim. 17,09 gEstimate: € 380 / 450 -
#295Een 18 karaats geel gouden ketting, hangers, een kruisje en een hoorn des overvloeds.
Chaîne en or jaune 18 ct, des pendentifs: un crucifix et une corne d’abondance.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200 / 300 -
#395Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, armbanden, ringen en oorbellen.
Lot de bijoux de fantaisie dont chaînes, bracelets, bagues et boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#385CartierEen verguld stalen manicure-en toiletstel voor heren in origineel etui en doosje.
Garniture de toilette et de manucure en métal doré pour hommes. Dans son étui et sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#340Omegaeen roestvrij stalen automatische herenhorloge. Swiss Made.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#753Leo Vingerhoets“De schenkster” & “De drinker”. Een paar glasramen.
“La verseuse” et “Le buveur”. Paire de vitraux.No longer availableDim. 88 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#370Omega Constellationeen roestvrij stalen automatische dameshorloge. Swiss Made.
Montre dame automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#761Een schemerlamp op een grote bolle vaas van licht okerkleurig aardewerk. Hedendaags werk.
Lampadaire monté sur un grand vase pansu en faïence de couleur ocre. Travail contemporain.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#380Rodania SapphireEen roestvrij stalen herenhorloge. Swiss Made. Quartz.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#300S.T. Dupont ParisEen genummerde aansteker met Chinese lak. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. In origineel etui met toebehoren en certificaat met nummer 0557/2000.
Allumeur numéroté en laque de Chine. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. Dans l’étui d’origine avec accessoires et certificat avec le numéro 0557/2000.No longer availableEstimate: € 3000 / 4000 -
#365RodaniaDrie roestvrij stalen dameshorloges. Quartz. Swiss Made.
Trois montres dame quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#315Een 14 karaats wit en geel gouden hanger met Maria afbeelding.
Pendentif en or jaune et blanc 14 ct représentant Marie.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 60 / 100 -
#325Een 14 karaats geel gouden dasspeld bezet met fantasiesteen.
Epingle de cravate en or jaune 14 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 40 / 80
Other lots in this auction
-
#738Coupe van Saksisch porselein, gedragen door putti. Onderaan gemerkt Von Schierholz.
Coupe en porcelaine de Saxe portée par quatre putti dansant. Marque sous la base: Von Schierholz.No longer availableDim. Ø 26,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#599Een schemerlamp op een massief ivoren voet.
Lampadaire sur piétement en ivoire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481Een Laifu vaasje van blauw en wit porselein met een vruchtendecor versierd. Schilfers van de rand.
Laifu vase en porcelaine bleue et blanche à décor de fruits. Eclats.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#159“Steegje”. Olieverf op papier, maar later op doek aangebracht. Restauraties. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
“Ruelle”. Huile sur papier, collé sur toile. Vers 1900. Restaurations.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#386De CoeneEen slaapkamer van gefineerd hout in art decostijl, bestaande uit twee éénpersoonsbedden, een garderobe met spiegel, een commode, twee nachtkastjes en een kaptafel zonder spiegel. Gemerkt.
Chambre à coucher en bois de placage de style art déco comprenant deux lits simples, une garde-robe au miroir, une commode, deux tables de chevet et une coiffeuse. Avec marqueNo longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#10Twee 18 karaats geel gouden hangers ook te dragen als broches we voegen er drie oorbellen.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct également à porter comme broches et trois boucles d’oreilles.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 140 / 180 -
#652“De vlucht naar Egypte”, “Aanbidding der wijzen” en “St. Christoffel”. Drie oude gravures.
“La fuite en Egypte”. “L’adoration des Mages” et “St-Christophe”. Trois gravures anciennes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#24Lot verzilverd metaal bestaande uit een sauskom, een shaker en een beker met deksel met daarin onderzetters.
Lot de métal argenté comprenant une saucière, un shaker et un gobelet couvert avec des sous-verre dans le couvercle.No longer availableEstimate: € 10 / 20 -
#166Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450 / 650 -
#391“Maria met kind”. Een voorstelling van verguld brons op een marmeren sokkel naar een werk van Salvatore Melani.
Vierge à l’Enfant. Statuette en bronze doré sur socle en marbre d’après Salvatore Melani.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#11Een gevarieerd lot toebehoren voor naai-, stop- en handwerk van hout, been, ivoor, verzilverd metaal enz. w.o. twee etuis, stopeieren, naaldenkokers enz.
Lot varié comprenant des attributs à l’ouvrage en os, bois, ivoire, métal argenté etc. dont des étuis, des oeufs à repriser, des tubes aux épingles etc.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#46Twee Oosterse wollen tapijtjes. Handgeknoopt.
Deux petits tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 120 x 105 cmEstimate: € 40 / 50

