#103
Een grote woestijnroos, 15kg.
#37
#101Richard Gilquart
Een kunstbronzen beeldje van een olifant op marmeren voet. Gesigneerd onderaan op voet “Gilquart”.
#652War. MackenPeriod: 1883-1970
“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#456
Een Oosters handgeknoopt tapijt.
#556
Een handgeknoopte Perzische loper.
A hand-knotted Persian runner.No longer availableDim. 299 x 113 cmEstimate: € 40/60 -
#411
#382
‘Desolaat heidezicht’, olieverf op doek uit de eerste helft van de vorige eeuw, rechtsonder onleesbaar gesigneerd.
#491David Thai
A glass bowl in grey, black and gold by David Thai, unsigned.No longer availableDim. h 10 x Ø 32 cmEstimate: € 140/170 -
#653
Een modern gevormde vaas in fumé glas.
#607Klara Sever
#402Keith Haring Foundation
“Andy Warhol”. Een litho op papier, binnen de plaat gesigneerd Keith Haring foundation met watermerk, genummerd 29/150.
“Andy Warhol”. A lithograph on paper, signed within the plate Keith Haring foundation with watermark, numbered 29/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5cmEstimate: € 100/150