#783Een rode en witte kunststoffen hanglamp.
Chaîne et pendentif ainsi que boucles d’oreilles assortis sertis de cristal. Nous ajoutons un pendentif en forme de coeur et un crucifix dont deux petites pierres manquent.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#290Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een wereldbol.
#802Een eikenhouten regulateur.
Régulateur en chêne.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#270Een 18 karaats geel gouden drie rijen schakelarmband.
#798Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
No longer availableEstimate: € 600 / 400 -
#807Een groot en een klein stuk koraal.
#340Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van een vis.
#30Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
#263Twee verschillende pijpen.
#779Een lot prenten en gravures:- “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden.- “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt.- Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum.- Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.
Lot d’estampes et de gravures:- “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden.- “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt.- Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée.- Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.No longer availableEstimate: € 70 / 120 -
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,50 ct entouré de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 11,46 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#793Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#809Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et saphirs cabochons ayant un poids total de ± 12,70 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 2000 / 2200
#431Een recent scheepskompas in houten doosje.
#415Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#354Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit een theepot, een suikerpot en twee kopjes met onderbordjes. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine polychrome et doré bruxelloise comprenant une théière, un sucrier, deux tasses et deux sous-tasses. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#307Een Madonna met Kind van was onder stolp.
Vierge à l’Enfant en cire sous globe en verre.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#521Twee Chinese juwelenkabinetjes van hardhout met jade plaquettes en messingen monturen. Met slotjes.
Deux cabinets à bijoux chinois en bois dur aux plaquettes en jade et montures en laiton. Avec fermoirs.No longer availableDim. h: 18 & 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#441Een Chinese scepter van verzilverd metaal.
#49“Dame aan zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
#411SingerEen kleine miniatuur naaimachine.
#639“Molen in een landschap”. Olieverf op karton. Draagt een handtekening: Bernstein.
“Moulin dans un paysage”. Huile sur carton. Porte une signature: Bernstein.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#258Een met leder bekleed paard.
Cheval recouvert de cuir.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 80 / 100