#635Serie van vier armstoelen in Engelse stijl. Losse zitten bekleed met naaldwerk.
#405“Jongen met appel en meisje met bloemen”. Een gegoten en witgepatineerde groep.
Boy with apple and girl with flowers. A cast and white patinated group.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 120 / 160 -
#158Een bronzen beeld van een panter.
#266Een houten commode met wit marmeren blad, Lodewijk XVI stijl, 5 laden met messing handvaten.
A wooden chest of drawers with white marble top, Louis XVI style, 5 drawers with brass handles.No longer availableDim. 88 x 115 x 47cmEstimate: € 80 / 120 -
#593PunuEen gesculpteerd houten Afrikaans masker met polychrome toetsen. Punu, Gabon.
#286Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.
#253Bing & Grondahl“Muzikanten”. Een paar Deens porseleinen beeldjes, gemerkt B&G.
#190Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
#280Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 2,40 ct.
An 18 karat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.48 ct. and sapphires with a combined weight of +- 2.40 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000