#47Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acanthusbladeren. Omstreeks 1900.
A baluster shaped vase in Brussels porcelain decorated by hand with a flutist and gilt acanthus leaves. Ca 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#139Jules De CortPeriod: 1918-1999“Binnenvaart bij winter.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Inland shipping in winter.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 240 / 360 -
#132Georges Teugels“Portret van vader Teugels”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd “Georges Teugels”. Verso gedateerd 1974.
#54Firmin Verhevick“Havenzicht met binnenschepen” Olieverf op doek, gesigneerd.
#596Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableDim. 355 x 110cmEstimate: € 40 / 50 -
#555Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#133Marcel DebutPeriod: 1865-1933“Le Sifleur”. Een buste van gepatineerd brons. Gesigneerd “Marcel Debut”.
"Le Sifleur". A bust in patinated bronze. Signed "Marcel Debut".No longer availableDim. 21cmEstimate: € 220 / 280 -
#98Val Saint LambertEen geslepen kristallen coupe, rood in de massa. Gemerkt onderaan.
A Regency brass table lamp with opaline ornament, presumably model Ostrich Egg, style Maison Charles.No longer availableDim. 80 x Ø40cmEstimate: € 250 / 300