Similar lots by type
-
#335
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,95 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,95 ct.No longer availableDim. 8,09 gEstimate: € 800 / 1000 -
#235
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableEstimate: € 1200 / 1500
Other lots in this auction
-
#515
“Chronos”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een stenen sokkeltje. Schade aan de zeis.
“Chronos”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en pierre. Dégât à la fauche.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 180 -
#659
Een reproductie van een XIXe eeuwse kaart van de kust der Nederlanden van Oostende tot Hellevoetsluis.
Reproduction d’une carte du XIXe siècle de la Côte d’Ostende à Hellevoetsluis.No longer availableDim. 54 x 94 cmEstimate: € 80 / 100 -
#256
Een handgeknoopt zijden tapijt.
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableDim. 280 x 185 cmEstimate: € 1000 / 1100 -
#166
Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450 / 650 -
#174
Een oude kaart met als onderwerp de militaire architectuur en de kunst van de fortificatie. Gedateerd 1703. We voegen er een document van een Italiaans Oorlogscommissariaat aan toe. Gedateerd 1841.
Ancienne carte traitant l’architecture militaire et l’art de la fortification. Datée 1703. Nous ajoutons un document d’un commissariat de guerre italien daté 1841.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#325
Een 14 karaats geel gouden dasspeld bezet met fantasiesteen.
Epingle de cravate en or jaune 14 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 40 / 80 -
#456Mori
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 305 x 78 cmEstimate: € 30 / 40 -
#93
Een lot oude speelkaarten, waaronder proefdrukken.
Lot de cartes à jeux dont des essais.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#523Michel Hereman
Twee ‘Post-demonische wezens’ van aardewerk. Gemonogrameerd.
Deux êtres post-démoniques en faïence. Monogrammés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120 / 140 -
#116
Een mahoniehouten secretaire-bibliotheek met ‘pigeon-holes’. Tijdperk George III.
Bibliothèque-secrétaire en acajou, le bas à abattant cachent des pigeonniers, le haut à deux portes vitrées aux lattes. Epoque George III.No longer availableDim. b:Estimate: € 300 / 500 -
#600
Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor op een koperen wijzerplaat. Werkende staat.
Pendule murale frisonne dite “staartklok”. Décor peint à la main et cadran en cuivre. En état de marche.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#570
Zeven messenleggers van gesculpteerd ivoor, versierd met olifantjes. Kleine beschadigingen.
Sept porte-couteau en ivoire sculpté décorés d’éléphants. Première moitié du XXe siècle. Petits usures.No longer availableEstimate: € 20 / 25