Similar lots by type
-
#320Een lot 18 karaats wit en geel goud waaronder twee ringen en één oorbel.
Lot d’or jaune et blanc 18 ct dont deux bagues et une boucle d’oreille.No longer availableDim. 7,36 gEstimate: € 150 / 200 -
#325Een 14 karaats geel gouden dasspeld bezet met fantasiesteen.
Epingle de cravate en or jaune 14 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 40 / 80 -
#753Leo Vingerhoets“De schenkster” & “De drinker”. Een paar glasramen.
“La verseuse” et “Le buveur”. Paire de vitraux.No longer availableDim. 88 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#340Omegaeen roestvrij stalen automatische herenhorloge. Swiss Made.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#400Een lot oude juwelen waaronder een hanger als fotohouder, een broche en een paar oorbellen.
Lot de bijoux anciens dont un pendentif à médaillon à photographie, une broche et une paire de boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#300S.T. Dupont ParisEen genummerde aansteker met Chinese lak. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. In origineel etui met toebehoren en certificaat met nummer 0557/2000.
Allumeur numéroté en laque de Chine. 0557/2000. Limited Edition Nuevo Mundo. Dans l’étui d’origine avec accessoires et certificat avec le numéro 0557/2000.No longer availableEstimate: € 3000 / 4000 -
#380Rodania SapphireEen roestvrij stalen herenhorloge. Swiss Made. Quartz.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#305Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen met bijpassende ring en hanger bezet met fantasiestenen. Model Chanel.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct et bague et pendentif assortis sertis de pierres de fantaisie. Modèle Chanel.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 120 / 180 -
#390Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Quartz. Swiss Made.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#365RodaniaDrie roestvrij stalen dameshorloges. Quartz. Swiss Made.
Trois montres dame quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#375Rodania FoundedEen automatische roestvrij stalen herenhorloge. Switzerland 1930.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Switzerland 1930.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#220Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#761Een schemerlamp op een grote bolle vaas van licht okerkleurig aardewerk. Hedendaags werk.
Lampadaire monté sur un grand vase pansu en faïence de couleur ocre. Travail contemporain.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#370Omega Constellationeen roestvrij stalen automatische dameshorloge. Swiss Made.
Montre dame automatique en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#385CartierEen verguld stalen manicure-en toiletstel voor heren in origineel etui en doosje.
Garniture de toilette et de manucure en métal doré pour hommes. Dans son étui et sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#205Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Collier en or jaune 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 10,48 gEstimate: € 250 / 350 -
#760Een dekselvaas van Japans aardewerk met decor van personages. Begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence du Japon à décor de personnages. Début du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 50 / 80 -
#295Een 18 karaats geel gouden ketting, hangers, een kruisje en een hoorn des overvloeds.
Chaîne en or jaune 18 ct, des pendentifs: un crucifix et une corne d’abondance.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200 / 300 -
#215Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt Leopold II. 20 frank van 1877.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti d’une pièce de monnaie de 20 francs à l’effigie de Léopold II, datée 1877.No longer availableDim. 17,09 gEstimate: € 380 / 450 -
#315Een 14 karaats wit en geel gouden hanger met Maria afbeelding.
Pendentif en or jaune et blanc 14 ct représentant Marie.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 60 / 100 -
#310Een 18 karaats wit gouden ring bezet met één briljantje.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 120 / 180 -
#355Een dameshorloge van zilver en plaqué d’or met lederen armband bezet met fantasiestenen.
Montre de dame en argent et plaquée d’or sertie de pierres de fantaisie. Bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#395Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, armbanden, ringen en oorbellen.
Lot de bijoux de fantaisie dont chaînes, bracelets, bagues et boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#350Dupont ParisEen aansteker in Chinese lak. Genummerd en in originele doos.
Un briquet en laque de Chine. Numéroté et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 150
Other lots in this auction
-
#487Schaakspel in een houten en kunststoffen doos met referenties naar het Alhambra. De stukken van gegoten metaal in goud-en zilverkleur stellen Amerikaanse en Russische figuren voor. Ter gelegenheid van het kampioenschap tussen Fischer en Karpov in 1975. Spaans werk.
Jeu d’échecs dans une boîte en bois et plastique référant à l’Alhambra. Les pièces en métal moulé de couleur or et argent représentent des personnalités russes et américains. Edition à l’occasion du championnat entre Fischer et Karpov en 1975. Fabrication espagnole.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#179Jules Vilain“Zicht op de kaden van Honfleur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1947.
“Vue des quais à Honfleur”. Huile sur toile. Signé et datée 1947.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#110Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,09 gEstimate: € 600 / 800 -
#214“Fruit défendu”. Een bronzen beeld naar een werk van Rancoulet.
“Fruit défendu”. Sculpture en bronze d’après Rancoulet.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#263Een miniatuur koffertje van zwartgelakt hout met bronsbeslag en op het deksel een ivoren plaquette met een afbeelding van een gekroond hoofd. Met sleutel. XIXde eeuw.
Petit coffre tirelire en bois laqué noir. Montures en bronze, sur le couvercle une pastille en ivoire représentant une tête couronnée. Avec clé. XIXe siècle.No longer availableDim. L 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#585Verzilverd metalen plateau met gedreven en gegraveerd motief, met daarop vijf diverse geslepen karaffen van glas en van kristal.
Plateau en métal argenté à motif repoussé et gravé, portant cinq carafes diverses en verre et en cristal taillé.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#5Een hanger, speld en een broche bezet met parels van 14 karaats geel goud.
Pendentif, épingle et broche sertis de perles en or jaune 14 ct.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 80 / 100 -
#571Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van dames in een tuin. Deksel niet origineel.
Vase couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome de femmes dans un jardin. Couvercle rapporté.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 65 / 75 -
#659Een reproductie van een XIXe eeuwse kaart van de kust der Nederlanden van Oostende tot Hellevoetsluis.
Reproduction d’une carte du XIXe siècle de la Côte d’Ostende à Hellevoetsluis.No longer availableDim. 54 x 94 cmEstimate: € 80 / 100 -
#49Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een ezeltje.
Tirelire en fonte en forme d’un petit âne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#768Een lot van zes tinnen schotels in diverse formaten. XVIIIe & XIXe eeuw.
Lot de six plats en étain. Différentes dimensions. XVIII et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#387Een oude doos met haakwerk. Omstreeks 1900.
Ancienne boîte contant de l’ouvrage. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 30 / 35

