Similar lots by type
-
#741Henri Gauquier
“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450/500 -
#748
“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320/400 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180/250 -
#19
Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120/200 -
#388
Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30/40 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989
“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000/1250 -
#536
Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#736
Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80/100 -
#714
Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#393
Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30/40 -
#738
Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40/50 -
#348
Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80/120 -
#756
Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#405
Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80/100 -
#135
Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300/400 -
#55
Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150/250 -
#310
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180/250 -
#8
Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60/100 -
#752
Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50/80 -
#17
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120/180 -
#300Bulgari
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000/3000 -
#726
Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100/140 -
#9
Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20/25 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#217
Een lot geblazen en geslepen kristal, bestaande uit een vide-poche in de vorm van een zwaan in de stijl van Murano, een gestileerde hagedis van Val St. Lambert en een blauwe pique-fleur.
Lot de cristaux soufflés et taillés comprenant un vide poche en forme de cygne dans le style de Murano, un lézard de Val St-Lambert et un pique-fleurs bleu.Estimate: € 50/80 -
#119Th. De Roover
“Stilleven met kersen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Les cerises”. Huile sur toile. Signée.Dim. 24 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#414R. Monroy
Een lijst met drie kleine hoevezichtjes op paneel. Gesigneerd.
Cadre contenant trois vues de fermes sur panneau. Signés.Dim. Tot. 20 x 58,5 cmEstimate: € 60/80 -
#224Otto EerelmanPeriod: 1839 - 1926
“Pijproker in interieur”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw. Kleine beschadigingen.
“Fumeur de pipe dans un intérieur”. Huile sur toile marouflée. Deuxième moitié du XIXe siècle. Petits dégâts.Dim. 41 x 32 cmEstimate: € 400/500 -
#5
Een 18 karaats wit gouden ring van 1,23 g. We voegen er een hanger en ring van 14 karaats geel goud van 6,95 g aan toe.
Bague en or blanc 18 ct pesant 1,23 g. Nous ajoutons un pendentif et une bague en or jaune 14 ct pesant 6,95 g.Estimate: € 100/150 -
#459
“Vrouw met bloemenmand”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Femme à la corbeille de fleurs”. Huile sur panneau. Illisiblement signé.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#645C. Mahillon, Bruxelles
Een tuba van metaal, gemerkt en met het Belgische wapenschild in kleur.
Tuba en métal avec marque et arme belge en couleurs.Dim. H. 58 cmEstimate: € 40/60 -
#480
Drie madonnabeeldjes van gebeeldhouwd ivoor. Diverse afmetingen, de grootste 24 cm hoog. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Trois statuettes de la Sainte Vierge en ivoire sculpté. Différentes dimensions, la plus grande 24 cm. Travail africain, première moitié du XXe siècle.Dim. H. 15,5 cmEstimate: € 120/200 -
#672Felix De Boeck
“Moederschap.” Litho. Gesigneerd. Genummerd buiten de plaat: 94/100.
“Maternité”. Litho. Signée. Numérotée hors planche 94/100.Dim. 56 x 37 cmEstimate: € 120/160 -
#384
Een trumeauspiegel van gesculpeerd eikenhout, versierd met twee gecanneleerde zuilen aan de zijkant en bekroond met een gebroken fronton.
Trumeau en chêne sculpté décoré de deux colonnettes cannelées et surmonté d’un fronton divisé.Dim. h: 170 cmEstimate: € 180/200 -
#207
“Lezende man in barok interieur”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
“Homme lisant dans un intérieur baroque”. Huile sur toile. XIXe siècle.Dim. 61 x 75 cmEstimate: € 500/800 -
#144J. Vander Heyde
“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
“Moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1927Dim. 31 x 41 cmEstimate: € 100/150