Similar lots by type
-
#350Salvador Dali
“Menorah”. Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met kleine diamanten.
“Menorah”. Un pendentif en or jaune 18 ct serti de petits diamants.No longer availableDim. 8,79 gEstimate: € 800/900 -
#280
Een 18 karaats geel gouden geweven ring bezet met smaragd, saffier en robijn met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une bague en or jaune tissé 18 ct sertie d’une émeraude, saphir et rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 8,40 gEstimate: € 800/900 -
#809
Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 88 x 64 cmEstimate: € 60/100 -
#360
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de diamants en baguette ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 900/1000 -
#419Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Stilleven met uien, koffiemolen en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Nature morte aux oignons, moulin à café et lampe à huile”. Huile sur toile. Signée et datée 1918.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#802
Een eikenhouten regulateur.
Régulateur en chêne.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 50/60 -
#793
Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Sac-à-perles en cristal et cuivre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#263
Twee verschillende pijpen.
Deux différentes pipes.No longer availableDim. l: 56 & 26 cmEstimate: € 40/50 -
#310
Een paar platina gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 6,86 gEstimate: € 1450/1550 -
#275
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met gouden munt 900 ‰. Helvetia 20 Zwitserse frank 1935 en gesigneerd. F. Landry.
No longer availableEstimate: € 600/400 -
#390
Een paar oorbellen, een armband en een ketting met hanger in de vorm van een hart van 925 ‰ zilver bezet met fantasiestenen.
Paire de boucles d’oreilles, bracelet et chaîne et son pendentif en forme de coeur en argent 925‰ sertis de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,15 gEstimate: € 50/100 -
#798
Een kapstok van gesculpteerd eikenhout.
Porte manteaux en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#315
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in bloemvormige potjes gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants en forme de fleurs en pot ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 1600/1800 -
#290
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een wereldbol.
Un pendentif en or jaune 18 ct en forme de globe terrestre.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 110/150 -
#320
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en saffier cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 12,70 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et saphirs cabochons ayant un poids total de ± 12,70 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 2000/2200 -
#270
Een 18 karaats geel gouden drie rijen schakelarmband.
Un bracelet à maillons en trois rangées en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 39,56 gEstimate: € 900/1200 -
#779
Een lot prenten en gravures:- “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden.- “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt.- Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum.- Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.
Lot d’estampes et de gravures:- “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden.- “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt.- Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée.- Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.No longer availableEstimate: € 70/120 -
#30
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een camee.
Un pendentif en or jaune 18 ct serti d’un camée.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 100/150 -
#305
Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en een centrale diamant van ± 1,05 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,64 ct et un diamant central de ± 1,05 ct.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 2300/2500 -
#395Swarovski
Een ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met kristal. We voegen er een hartvormige hanger en een kruis waarvan twee steentjes ontbreken aan toe.
Chaîne et pendentif ainsi que boucles d’oreilles assortis sertis de cristal. Nous ajoutons un pendentif en forme de coeur et un crucifix dont deux petites pierres manquent.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#799Bignon à Montsur
Comtoiseklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Comtoise en cuivre repoussé avec balancier et poids. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#807
Een groot en een klein stuk koraal.
Une grande et une petite pièce de corail.No longer availableDim. l: 15 & 24 cmEstimate: € 50/60 -
#295
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale briljant van ± 0,50 ct. en rondom briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillant central de ± 0,50 ct entouré de brillants ayant un poids total de ± 1,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 11,46 gEstimate: € 1700/1900 -
#783
Een rode en witte kunststoffen hanglamp.
Lampe à suspendre en plastique rouge et blanc.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#15
Een halssnoer en ring van zilver 925 ‰ bezet met vierkante zirkoon.
Un collier et une bague en argent 925 ‰ sertie d’un zircone cubique.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#14Longwy
Een hoge en een lage gebakschaal met een blauw op wit decor ‘Rouen’. Onderaan gemerkt.
Un plat à gâteaux haut et un autre bas en faïence à décor bleu et blanc de type Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø; 22 cmEstimate: € 40/50 -
#465
Een lot van drie verschillende parfumfactices, waarbij ‘Spectacular - Joan Collins’.
Lot de trois factices de parfum dont Spectacular - Joan Collins.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#452
“Geisha met bloem”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstuk.
“Geisha à la fleur”. Statuette en ivoire sculpté sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 180/240 -
#392
Een lot Mary Gregoryglas, bestaande uit twee verschillende vaasjes op voet en een buikvaasje. XIXe eeuw.
Lot de verres Mary Gregory comprenant deux différents vases sur pied et un vase pansu. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15 - 19 cmEstimate: € 25/35 -
#658
Een houten bijzettafeltje, versierd met ingelegde motieven van ivoor.
Petite table en bois incrusté d’ivoire.No longer availableDim. 36,50 cmEstimate: € 80/100 -
#727
Een lot Aziatisch beeldhouwwerk, bestaande uit twee voorstellingen van Boeddha van jade, een spekstenen pagode en sokkeltje en een fijn uitgesneden reliëf met een landschap.
Lot de sculptures asiatiques comprenant deux représentations du Bouddha en jade, une pagode en pierre de lard avec socle et un relief finement sculpté représentant un paysage.No longer availableDim. h: 6 - 14 cmEstimate: € 200/300 -
#301
Een milieu-de-table van verguld brons, gedragen door vier putti met guirlandes. Eén guirlande te herstellen.
Milieu de table en bronze doré porté par quatre putti aux guirlandes. Une guirlande à réparer.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 100/120 -
#437Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Reinaart de vos”. Een kustwerkje van terracottakleurig gepatineerd gips. Gemonogrammeerd.
“Reinaert de Vos”. Relief en plâtre à patine de couleur terre cuite. Monogrammé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#795
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#586
Een grote bleekhouten breakfront bibliotheekkast met onderaan vier paneeldeuren en vier laden. In het midden een schrijfgedeelte met zestien kleine schuifjes en twee centrale deurtjes. Bovenaan twee dubbele vitrinedeurtjes naast drie centrale.
Grande bibliothèque breakfront en sapin naturel, le bas à quatre portes pleines et quatre tiroirs. Le centre à scriban avec seize petits tiroirs et deux petites portes centrales. Le dessus ouvrant à deux doubles portes vitrées flanquant trois portes vitrées centrales.No longer availableDim. 211 x 260 x 72 cmEstimate: € 600/1000 -
#287Val St. Lambert
Twee series van zes onderzetters van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van bloemen. In originele etuis.
Deux suites de six sous-verre en cristal incolore à décor gravé de fleurs. Dans leurs étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 60/80