Similar lots by type
-
#714
Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#752
Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50/80 -
#736
Een paar fauteuils in Lodewijk XV-stijl van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils de style Louis XV en noyer sculpté recouvert de tapisserie.Estimate: € 80/100 -
#300Bulgari
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge. (armband te vervangen).
Montre homme en acier inoxydable. Bracelet à remplacer.Estimate: € 2000/3000 -
#368Edgard HeirmanPeriod: 1919-2002
“Heidelandschap” en “Hoeve”. Twee schilderijen op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère” et “Ferme”. Deux tableaux sur toile. Signées.Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#310
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met parels.
Bracelet en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 6,05 gEstimate: € 180/250 -
#393
Ovale spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een strik in Lodewijk XVI-stijl.
Glace ovale à encadrement en bois doré. Le dessus décoré d’un noeud de style Louis XVI.Dim. H. 74 cmEstimate: € 30/40 -
#405
Een halllamp van koper en kristal.
Lampe de vestibule en cuivre et cristal.Estimate: € 80/100 -
#536
Mahoniehouten tweedeurskast. Twee beglaasde deuren met latwerk in spitsboogvorm. Onderaan een lade. XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en acajou. Deux portes vitrées à lattes en ogive. Tiroir en ceinture basse. XIXe siècle.Estimate: € 200/300 -
#315
Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met parels.
Collier en or jaune 18 ct serti de perles.Dim. 7,09 gEstimate: € 180/250 -
#348
Mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een lade en doucine. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire à deux corps en acajou. Le dessus à un tiroir en doucine. Epoque Louis-Philippe.Dim. H. 158 cmEstimate: € 80/120 -
#388
Spiegel met verguld houten omlijsting, bovenaan versierd met een bloemenmand in Lodewijk XVI-stijl. Lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir à encadrement doré, le dessus décoré d’une corbeille fleurie de style Louis XVI. Cadre également avec verre miroitant.Dim. H. 92 cmEstimate: € 30/40 -
#738
Een paar gedraaide messingen kandelaars.
Paire de candélabres en laiton tourné.Dim. H. 48 cmEstimate: € 40/50 -
#726
Vergulde spiegel met de bovenrand afgerond. XIXde eeuw.
Glace à cadre doré, le dessus arrondi. XIXe siècle.Dim. H. 162 cmEstimate: € 100/140 -
#19
Een sac-à-perles van koper met kristallen pendeloques en tien lichtpunten.
Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal. Dix lumières.Estimate: € 120/200 -
#135
Twee lange halssnoeren van roze en witte zoetwater parels met twister slot en certificaat van echtheid.
Deux longs colliers en perles rose et blanc. Fermoir twister. Certificat d’authenticité.Estimate: € 300/400 -
#751Salvador DaliPeriod: 1904-1989
“Zodiaco Daliniano”. Serie van 12 borden met voorstellingen van de dierenriem. Werk uit 1991, genummerd 279/5000. In oorspronkelijke doosjes en met bijbehorende certificaten.
“Zodiaco Dainiano”. Suite de 12 assiettes représentant les signes du zodiaque. Travail de 1991, numérotées 279/5000. Dans les boîtes d’origines et accompagnées de certificats.Dim. Ø 20 cmEstimate: € 1000/1250 -
#17
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.Estimate: € 120/180 -
#741Henri Gauquier
“Fac et spera.” Een bronzen beeld.
“Fac et spera”. Sculpture en bronze.Estimate: € 450/500 -
#8
Een halllantaarn van verguld brons.
Lanterne de vestibule en bronze doré.Dim. h: 57 cmEstimate: € 60/100 -
#748
“Cheval de Marly.” Een bronzen beeld naar G. Coustou. XIXde eeuws.
“Cheval de Marly”. Sculpture en bronze d’après Coustou. XIXe siècle.Dim. h: 40 cmEstimate: € 320/400 -
#9
Neogotisch luchtertje van verguld koper met vier lichtpunten.
Petit lustre néogothique en cuivre doré à quatre points de lumière.Dim. H.34 cmEstimate: € 20/25 -
#55
Een halssnoer en oorbellen van citrine.
Collier et boucles d’oreilles en citrine.Estimate: € 150/250 -
#756
Eikenhouten gatelegtafel met gedraaide poten. XIXde eeuw.
Table gateleg en chêne à pieds tournés. XIXe siècle.Estimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#317Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal met paarse details.
Vase en cristal taillé aux détails mauves.Dim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#590
Een ivoren beeldje van een zogende moeder in kleermakerszit. Afrikaans werk, jaren dertig. Gemerkt Zakay. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant une mère allaitant assise en position du lotus. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Marque Zakay. Sur socle en ivoire.Dim. H. 23 cmEstimate: € 120/200 -
#639
Serie van 8 stoelen in Directoire-stijl. Ruggen versierd met een stermotief in de middenstijl. Zitten bekleed met okergeel leder. Eén rug hersteld.
Suite de 8 chaises de style Directoire. Dossiers décorés d’une étoile centrale. Siège recouvert de cuir ocre Un dossier réparé.Estimate: € 160/200 -
#353
Een lot verzilverd metaal: rechthoekig schaaltje en een petit-four-schep, gemerkt Wiskemann. Een paar kleine kandelaars in Lodewijk XVI-stijl. Twee keer acht messenleggers, één set gemerkt Derby.
Lot de métal argenté: un plat oblong, une pelle à petits fours de la marque Wiskemann, une paire de petits bougeoirs de style Louis XVI, deux fois huit porte-couteaux dont une série de la marque Derby.Estimate: € 25/40 -
#215
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een centrale bruine kwarts van ± 5,92 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’une quartz centrale de ± 5,92 ct.Dim. 7,20 gEstimate: € 1800/2000 -
#122Maurice HaccuriaPeriod: 1919 - 1991
“Winters landschap met hoeves en hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage hivernal aux meules de foin et fermes”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 69 x 89 cmEstimate: € 80/100 -
#107Val Saint Lambert
Een glaspasta vaas, gemonogrammeerd sjh - Samuel J. Herman.
Vase en pâte de verre monogrammé sjh (Samuel J. Herman).Dim. H: 29 cmEstimate: € 260/300 -
#354
Twee damesportretten en een herenportret, resp. twee lithografieën en een houtskooltekening.
Deux portraits de dame et un portrait d’homme, dont deux lithos et un dessin au fusain.Estimate: € 30/40 -
#330
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale hartvormige smaragd van ± 2,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une émeraude en forme de coeur centrale de ± 2,10 ct.Dim. 4,40 gEstimate: € 1800/2000 -
#46
Een met leer bekleed koffertje met gegalbeerd deksel. Afrikaans werk.
Coffret recouvert de cuir à couvercle galbé. Travail africain.Dim. l: 60 cmEstimate: € 30/50 -
#730
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.Estimate: € 80/150 -
#319Lucien Velghe
“Landschap met een hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.Dim. 60 x 55 cmEstimate: € 50/80