#483Een paar Chinees porseleinen dekselvazen met blauw en wit decor. Met fo-honden bovenaan.
A pair of Chinese porcelain vases and covers with blue and white design. With foo dogs on top.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#189Een gepolychomeerd houten speelgoedpaard.
#224Hutschenreuther SelbEen 109-delig van de Hutschenreuther Selb collectie Dresden bestaande uit: 12 platte borden, 12 soepborden, 12 grote dessertborden, 12 kleine dessertborden, 12 ondiepe kommetjes, 12 ondertassen waarvan 1 beschadigd, 10 tassen, 12 mini bordjes, 4 ovalen schalen, 1 sauskom, 1 suikerpotje, 1 botervlootje, 1 peper- en zoutstel, 2 grote ronde schalen, 1 soepterrine en 4 kommen/schalen.
#595Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#97Val Saint LambertEen lot van 4 kristal Val Saint Lambert schalen met vergulde randen en delen, onderaan gemerkt.
#304Een bolle vaas van zalmroze Booms glas met vergulde versiering.
#44“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Santa’ Gedateerd 1928.
#421Een Japans porseleinen Satsuma vaas met floraal decor.
A Japanese porcelain Satsuma vase with floral decor.No longer availableDim. 30 x Ø26cmEstimate: € 80 / 120 -
#673Een Chinees schaaltje met het decor van 2 spelende kinderen.
Chinese dish with the decor of 2 playing children.No longer availableDim. l 27.5 cmEstimate: € 20 / 30