Other lots in this auction
-
#417
Een Japans porseleinen Arita vaas, blauw wit, met verticale glooien in het reliëf en vogels in flora decor.
A Japanese porcelain Arita vase, blue and white, with vertical slopes in the relief and birds in a floral decor.No longer availableDim. 46 x Ø21cmEstimate: € 50 / 70 -
#47
Een balustervaas van Brussels porselein, versierd met handgeschilderd decor van een fluitspeler en vergulde acanthusbladeren. Omstreeks 1900.
A baluster shaped vase in Brussels porcelain decorated by hand with a flutist and gilt acanthus leaves. Ca 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#343
Een paar porseleinen beeldjes van twee zittende meisjes, gemerkt “Italy”.
A pair of porcelain figurines of two seated girls, marked "Italy".No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#125Jean-Baptiste Christyn
“Histoire Generale des Pays Bas contenant la description des XVII Provinces... Edition Nouvelle”. Ofwel: Les délices des Pais-Bas. Ed. Foppens, Brussel 1720. 4 delen In-8°, leder. Met talrijke, al dan niet uitvouwbare gravures. Deze werden met de hand gerepertorieerd door een lezer in 1802.We voegen er ‘Confidences - Raphaël’ van ‘Lamartine’ aan toe.
“Histoire Generale des Pays Bas contenant la description des XVII Provinces... Edition Nouvelle”. Or: Les délices des Pais-Bas. Ed. Foppens, Brussel 1720. 4 parts In-8°, leder. With numerous engravings, some folding. Hand written repertoire by a reader in 1802.We add ‘Confidences - Raphaël’ by ‘Lamartine’.No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#179Samuel De WildePeriod: 1748 - 1832
“Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.
"Tavern interior with maid and pipe smokers". A painting, oil on panel. Originally part of a pair, the other with signature.No longer availableDim. 32 x 27,5cmEstimate: € 800 / 1000 -
#227
“Lezende dame op balustrade.” Art Deco groep van zamak en marmer met ivorine. Schouderstuk losjes.
“Reading lady on balustrade.” Art Deco group of zamac and marble with ivorine. Shoulder piece loose.No longer availableDim. 27,5 x 49 x 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#2
Een Engels mahoniehouten boekenkastje.
An English mahogany bookstand.No longer availableDim. 86 x 48 x 26cmEstimate: € 40 / 60 -
#219Wiskemann, Bruxelles
Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutvaatje aan toe.
A four-piece coffee and tea set on a tray. Marked. We add a salt and pepper shaker to it.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#161Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905
“Troika, een menner op een slede, getrokken door drie paarden”. Bronzen groepje. Draagt handtekening.
"Troika, a charioteer on a sleigh drawn by three horses". Bronze group. Bears signature.No longer availableDim. 22 x 42 cmEstimate: € 800 / 900 -
#148Delvaux
Een frambozenrode lederen handtas, gemerkt Delvaux, model “Hobo”.
A raspberry red leather handbag, marked Delvaux, model "Hobo".No longer availableDim. 25 x 29 cmEstimate: € 450 / 500 -
#543
Een Charles X-stijl klokkenstel van verguld brons en albast. De pendule versierd met een jonge vrouw, die door een engel een bloemenkrans wordt aangeboden. Vergezeld van twee kandelaars met twee lichtpunten (één arm om opnieuw te bevestigen).
A Charles X style gilt bronze and alabaster clock set. The pendulum decorated with a young woman, who is presented with a garland of flowers by an angel. Accompanied by two candlesticks with two light points (one arm to reattach).No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 250 / 350 -
#235
Alexandre Duval. “Oeuvres complètes”. In 9 volumes In-80. Mooie banden. Ed. J.N. Barba, Paris 1822. Evenals “Oeuvres posthumes de Rulhière de l’Académie Française”. In 6 delen In-8°. Ed. Ménard et Desenne Fils, Paris. En 5 andere (Breton, Droz, Gilbert, Gresset, Beaumarchais).
Alexandre Duval. “Oeuvres complètes”. In 9 volumes In-80. Nice covers. Ed. J.N. Barba, Paris 1822. Also “Oeuvres posthumes de Rulhière de l’Académie Française”. In 6 parts In-8°. Ed. Ménard et Desenne Fils, Paris. And 5 others (Breton, Droz, Gilbert, Gresset, Beaumarchais).No longer availableEstimate: € 40 / 50