#586
Een Oosters handgeknoopt tapijt.
#261Val Saint Lambert
Een geslepen kristallen vaas, rood in de massa. Gemerkt onderaan.
#379
Een Indo-Perzich oorlogstafereel. Gemengde techniek op papier.
#349
Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.
Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
Een lot van 3 houtskool tekeningen op papier. Gesigneerd “Rudi Pillen”.
#239H. Op de Beeck
“Hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#163Mathurin Moreau
“La Rosée”. Een beeld van gepatineerd brons, gesigneerd “Math. Moreau”.
"La Rosee". A statue in patinated bronze, signed “Math. Moreau”.No longer availableDim. 38cmEstimate: € 400/600 -
#260Delvaux
Een rode zijden foulard met D logo in het motief, gemerkt Delvaux.
#344Aldo Londi
‘Rimini Blue’, een vintage tafelkandelaar ontworpen door Aldo Londi voor Bitossi, onderaan gemerkt 734 - Italy.
#91Christofle, Paris
Een lot van 12 porseleinen borden, gemerkt “Christofle”. Lichte gebruikssporen.
A lot of 12 porcelain plates, marked "Christofle". Light traces of use.No longer availableDim. Ø31cmEstimate: € 75/125 -
#666
Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#566
Een Oosters handgeknoopte loper.
An oriental hand-knotted runner.No longer availableDim. 426 x 76cmEstimate: € 25/35