Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 2,40 ct.
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 2,40 ct.

Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 2,40 ct.

An 18 karat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.48 ct. and sapphires with a combined weight of +- 2.40 ct.
SKU: 2706230280.
Auction day: 27 June 2023 19:00
Catalogue #280
Estimate: € 800 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #235

    Alexandre Duval. “Oeuvres complètes”. In 9 volumes In-80. Mooie banden. Ed. J.N. Barba, Paris 1822. Evenals “Oeuvres posthumes de Rulhière de l’Académie Française”. In 6 delen In-8°. Ed. Ménard et Desenne Fils, Paris. En 5 andere (Breton, Droz, Gilbert, Gresset, Beaumarchais).

    Alexandre Duval. “Oeuvres complètes”. In 9 volumes In-80. Nice covers. Ed. J.N. Barba, Paris 1822. Also “Oeuvres posthumes de Rulhière de l’Académie Française”. In 6 parts In-8°. Ed. Ménard et Desenne Fils, Paris. And 5 others (Breton, Droz, Gilbert, Gresset, Beaumarchais).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #548

    Bronzen verguld beeldje van een Afrikaanse man met trommel.

    Bronze gilt figurine of an African man with drum.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #123

    Een bronzen beeld van een gezeten panter.

    A bronze statue of a seated panther.
    No longer available
    Dim. 24 x 37 x 10 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #381

    Een metalen abstract sculptuur.

    A metal abstract sculpture.
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #470

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,46 ct.

    An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.46 ct.
    No longer available
    Dim. 3,65 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #443

    Een grote Imari porseleinen schaal.

    A large Imari porcelain bowl.
    No longer available
    Dim. Ø46cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #296

    Een mahoniehouten secretaire met klapdeur en 3 laden.

    A mahogany secretaire with folding door and 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 96 x 75 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #76

    Een set van 2 vergulde ovalen bijzettafeltjes met marmeren blad, waarvan 1 met grote barst, vlechtwerk onderaan.

    A set of 2 gilded oval side tables with marble tops, 1 of which has a large crack, and cannage at the bottom.
    No longer available
    Dim. 76 x 60 x 45 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #459
    Alfons Van Meirvenne

    “Twee Uilen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Two Owls.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #164

    “Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.

    "Portrait of a Captain". Oil on canvas. XVIIth century, attributed to Jan De Bray (1626 - 1697). Restored.
    No longer available
    Dim. 103 x 81 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #346

    Een klein eiken tafelvitrinekastje in Bretoense stijl.

    A small oak table display cabinet in Breton style.
    No longer available
    Dim. 48 x 43 x 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #578

    Een grote Japans porseleinen Satsuma vaas met diverse personages in het decor.

    A large Japanese porcelain Satsuma vase with various characters in the decor.
    No longer available
    Dim. 81 x 30cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2023

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling: vr. 23 & zat. 24 juni van 10.00u tot 17.00u.

27 June 2023 19:00
28 June 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More