#572Drie Japanse Imari borden.
#467Een theebus van celadonkleurig Chinees porselein.
#620Twee 18 karaats wit en roze gouden ringen.
#606Een fishtank van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
#636Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.
#463BochEen 69-delig servies, Boch Dresden, bestaande uit 12 platte borden, 14 diepe borden, 12 dessertborden, 12 ondertassen, 12 tassen, 2 ovalen schalen, 1 vierkante schaal, 1 sauskom, 1 melkkannetje, 1 suikerpot en 1 peper en zoutpotje. Her en der kleine schilferschade.
"The Harp Player". A multicolored porcelain figurine. Missing one finger.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 80 / 120
#246Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.
#15Vier zilveren luciferdoosjes en een pillendoosje, gemerkt. We voegen er twee sigarettenpijpjes van zilver en amber aan toe (één beschadigd).
Four silver matchboxes and a pillbox, marked. We also add two silver and amber cigarette holders (one damaged).No longer availableDim. 106,53 g 800‰.Estimate: € 80 / 120 -
#596“Hi. Maria Mutter Jesu, bitte für uns”. Een marmeren bas-reliëf.
"Hi. Maria, Mother of Jesus, pray for us." A marble low relief.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#585Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
#306Een antiek houten opstap klapladdertje.
An antique wooden folding step ladder.No longer availableDim. 110 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#550Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.84 ct.No longer availableDim. 3,03 gEstimate: € 750 / 800 -
#304CJ Denis“Winterlandschap met molen”, gemengde techniek op papier, gesigneerd G. Denis.
"Winter landscape with mill", mixed media on paper, signed G. Denis.No longer availableDim. 22 x 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#387Een Chinees gepolychromeerd gesculpteerd houten paneel met vergulde delen.
A Chinese polychromed wood carved panel with gilded parts.No longer availableDim. 14 x 80 cmEstimate: € 30 / 50 -
#283Een set van 2 19e eeuwse Franse porseleinen vazen, Empire, met landelijke taferelen beschilderd.
A set of 2 19th-century French porcelain vases, Empire style, painted with rural scenes.No longer availableDim. h 23 x Ø 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#604“Vogels op het erf”. Een schilderij, olieverf op koperpaneel. Een plekjes met verfschade.
#568Een groot lot Japans porselein waaronder: kopjes, schoteltjes en dessertbordjes versierd met verschillende kleurrijke taferelen.
#345Een opgezette fazant.
A mounted pheasant.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60