#471Een Japans cloisonné beeldje van vrouw en kind rijdend op een foo dog. Hoofden en handen uit ivorine. Op houten sokkel, enkele sporen van herstelling.
Japanese cloisonné figurine of a woman and child riding a foo dog. Heads and hands made of ivorine. On wooden base, some traces of repair.No longer availableDim. 40 x 32cmEstimate: € 200 / 250 -
#316Een set van 9 stoelen naar Marcel Breuer in 2 verschillende uitvoeringen waarvan 1 stoel met beschadigd vlechtwerk.
#2Een Engels mahoniehouten boekenkastje.
#165Dingens BarometersEen contrabarometer op houten paneel.
#156Een mahoniehouten vitrinekast met secretaire. 2-delig met 2 lades en 2 glazen deuren.
#164“Portret van een kapitein”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, toegeschreven aan Jan De Bray (1626 - 1697). Herdoekt.
#18Zes verschillende brillen in originele doos. Waaronder: Gucci, Dolce& Gabana, Linor, Tom Davies, Barton Perreira en Lindberg.
Six different glasses in original box. Including: Gucci, Dolce & Gabana, Linor, Tom Davies, Barton Perreira and Lindberg.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#457Een paar Chinees porseleinen vierkante vazen met verschillende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of Chinese porcelain square vases with various figures in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableDim. 42 x 17 x 17cmEstimate: € 120 / 200 -
#507Een paar Blanc de Chine tuinkrukjes met opschriften.
A wood-sculpted African mask with polychrome touches. Bembe, DRC.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 60 / 80