Similar lots by type
-
#614
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen met floraal decor. 1 met 6-hoekige vorm, onderaan gemerkt.
-
#487
Een Chinees porseleinen dekselvaas met 4 dames en teksten in het decor. Met certificaat door Galerie Stampaert, “Shieng-Fen”, 19e eeuw. Met houten en deksel en op sokkel.
A Chinese porcelain lidded vase with 4 ladies and texts in the decoration. With certificate from Galerie Stampaert, "Shieng-Fen", 19th century. With wooden lid and base. -
#121Capodimonte
Een porseleinen groep van Napoleon Bonaparte te paard, op bronzen voet. Onderaan gemerkt Capodimonte. Herstelling aan voorste been van het paard.
A porcelain group of Napoleon Bonaparte on horseback, mounted on a bronze base. Marked Capodimonte on the bottom. Repair to front leg of the horse. -
#654
Een lot bestaande uit een blauw-wit Chinees porseleinen vaas en een cache-pot, met floraal decor.
-
#583
Een lot van 2 Imari porseleinen schalen met meerkleurig bloemdecor en kartelrand. 20e eeuw. Verso gemerkt.
A lot of 2 Imari porcelain bowls with multi-colored floral decoration and scalloped rim. 20th century. Marked on the back. -
#642
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met een pauw in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#483
Een Chinees porseleinen vaas met een famille noire decor van personages in een interieur. Onderaan het dynastiemerk van Kangxi in twee concentrische cirkels in zwart onder glazuur.
-
#634
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met pauwen in het decor.
-
#697Nimy
Een set van 2 vroeg 20ste eeuwse cache-pots in porselein met florale motieven gedecoreerd. Onderaan gemerkt Nimy.
A set of 2 early 20th-century porcelain cache-pots decorated with floral motifs. Marked Nimy at the bottom. -
#461
Een lot van 2 Chinees porseleinen flesvazen met figuratief en floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#629
Een Chinees porseleinen dekselpot. Meerkleurig floraal decor met familiaal tafereel. Onderaan gemerkt.
-
#624
Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en olifantenkoppen als handvaten. Onderaan gemerkt.
-
#443
Een Chinees porseleinen vaas met mytische tafereel en teksten in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#589
Een Chinees porseleinen vaas, famille rose met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
-
#458
Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
-
#599
Een Chinees porseleinen cilindervaas met krijgstafereel in het decor.
-
#618
Een lot van 2 Imari porseleinen borden met meerkleurig bloemdecor en kartelrand. Begin 20e eeuw. Verso gemerkt.
A lot of 2 Imari porcelain plates with multi-colored floral decor and scalloped edge. Early 20th century. Marked on the back. -
#688
Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.
An octagonal blue and white porcelain bowl. Chinese work. Marked on the bottom. Some flakes. 19th century. -
#609
Een Satsuma porseleinen koro met diverse figuren in het decor, bovenaan 3 foo-dogs. Binnenin en onderaan gemerkt.
-
#601
Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten met floraal decor.
-
#578
Een Chinees porseleinen dekselvaas. Famille verte met figuratief tafereel in het decor. Onderaan gemerkt.
Place a bid ›Estimate: € 120/180 -
#619
Een Chinees porseleinen dekselvaas met vogel, floraal decor en teksten. Schilfers aan de dekselrand.
-
#597
Een paar Chinees porseleinen dekselpotten. Meerkleurig met eekhoorn bovenaan, vlinders en floraal decor. Onderaan gemerkt.
-
#593
Een Chinees porseleinen terrine met deksel. Blauw-wit decor met foo-dog bovenaan.
Other lots in this auction
-
#174Leopold MullerPeriod: 1879-1961
“Lanschappen met bebouwing”. Een lot van 6 schilderijtjes, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld. “Ranst”, “Wouter’s Hoeve”, “Ranst”, “Villa Wellin”, “Chateau de Lavaux St-Anne”, “Wouter’s Hoeve de Polder”.
"Landscape with buildings". A lot of 6 small paintings, oil on panel. Signed at the bottom, titled on the reverse. "Ranst", "Wouter's Hoeve", "Ranst", "Villa Wellin", "Chateau de Lavaux St-Anne", "Wouter's Hoeve de Polder". -
#71Alexander Hubert Law von VolborthPeriod: 1885-1973
Een lot diverse kunstmapjes met hierin varia tekeningen, schetsen, nota’s, memoires, persberichten, etc.
A lot of various art folders containing drawings, sketches, notes, memoirs, press releases, etc.Place a bid ›Estimate: € 100/200 -
#299
Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.
-
#259
Een lot van 12 dessert messen en vorken, waarvan de vorken zilver gemerkt, 130g. En de messen gemerkt “1847 Rogers Bros. Warranted”, verzilverd.
A lot of 12 dessert knives and forks, with silver marked forks weighing 130g. The knives are marked "1847 Rogers Bros. Warranted", silver-plated. -
#607
Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.
A large lot of silver-plated cutlery, consisting of 2 cases (one with burr veneer). First case: Knives and forks for 12 people with ivorine handles, marked F.A. & Co. EPNS. Second case: including 6 knives with art-deco handles, knives, forks, and spoons from Wiskeman etc. for a total of 74 pieces. -
#229
“Bloemstilleven in Oosterse vaas”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#296
Een salontafel met groen marmeren blad op een koperen onderstel in Louis-XV stijl.
A coffee table with green marble top on a copper base in Louis XV style. -
#9
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, drie etsen. Evenals zes oude gravures met Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIde eeuw.
Julien Severin, “Mariabeeldjes in Sint-Andries (40/100), in de Rozengang (17/100) en op Sint-Niklaasplaats (49/10)”, three etchings. As well as six old engravings with Castellum de Hoboken, Praetorium de Borsbeke, de Boom, de Berchem, Beerschot en Sint-Bernards. XVIIIth centuryPlace a bid ›Estimate: € 40/60 -
#3
Maria, Jozef en Christus in de kribbe, wassen popjes met fluwelen kleding. Hedendaags werk. 2 kleine herstellingen.
Marie, Joseph et le Christ dans la crèche, poupées de cire avec des vêtements de velours. Travail contemporain. 2 réparations mineures. -
#204André De Man
“Riviergezicht met dorpslandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
-
#248Hergé
Een lot van 8 Tintin hardcover albums in Franse uitgave van Casterman. Waaronder één eerste druk van ‘On a marché sur la lune’ in slechte staat. Albums veelal zeer gelezen. En verder: Le Sceptre d’Ottocar (ed. 1955), Les 7 Boules de Cristal (ed. 1960). Le Temple du Soleil (ed. 1960), Au Pays de l’Or Noir (ed. 1960 en 1963), Coke en Stock (ed. 1960), Les Bijoux de la Castafiore (ed. 1963).
A lot of 8 Tintin hardcover albums in French edition by Casterman. Includes a first edition of 'On a marché sur la lune' in poor condition. Albums mostly well-read. Also: Le Sceptre d'Ottokar (ed. 1955), Les 7 Boules de Cristal (ed. 1960), Le Temple du Soleil (ed. 1960), Au Pays de l'Or Noir (ed. 1960 and 1963), Coke en Stock (ed. 1960), Les Bijoux de la Castafiore (ed. 1963).Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#147Hergé
“Tintin en Amerique”, Tintin, HC, A15, 1941, Wit/Zwart met 4 kleurplaten. Naam geschreven binnenin.
“Tintin in America”, Tintin, hardcover, A15, 1941, black and white with 4 color plates. Name written inside.Place a bid ›Estimate: € 300/500