#487Koen VanderstukkenEen set van 2 bolle glazen vazen door Belgisch glaskunstenaar Koen Vanderstukken, onderaan gesigneerd.
A set of 2 convex glass vases by Belgian glass artist Koen Vanderstuks, signed at the bottom.No longer availableDim. h 17 x Ø 20 cmEstimate: € 200 / 250 -
#594Een kleine paradedegen in schede van de Jagers te Paard. Eind XIXe eeuw.
#531HerekeEen Anatools karpet van wol en zijde. Met motief in relief.
An Anatolian wool and silk rug. With motif in relief.No longer availableDim. 92 x 65 cmEstimate: € 200 / 300 -
#179Samuel De WildePeriod: 1748 - 1832“Taverne interieur met dienstmeid en pijprokers”. Een schilderij, olieverf op paneel. Maakte oorspronkelijk deel uit van een paar, waarvan het ander met signatuur.
#239H. Op de Beeck“Hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#459Alfons Van Meirvenne“Twee Uilen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Two Owls.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 220 / 340 -
#555Een gesculpteerd houten Renaissancestijl kast met 2 laden en 2 deuren.
#277Een kelkvaas in geslepen kristal, blauw in de massa. Vermoedelijk jaren ‘30.
A chalice vase in cut crystal, blue in the mass. Presumably 1930s.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 80