#233Steiff, GermanyBrautvater, een gelimiteerde uitgave door Steiff. Nr. 5 uit een oplage van 500 exemplaren.
Brautvater, a limited edition by Steiff. Number 5 out of an edition of 500 copies.No longer availableDim. Hoogte 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#211‘Herdersjongen met mand’, een massief houten beeld.
#32‘Pulling Up To Un-Skid’, een 19e eeuwse kleurenlithografie door Henderson & Harris.
'Pulling Up To Un-Skid', a 19th-century color lithograph by Henderson & Harris.No longer availableDim. 54/78 cmEstimate: € 50 / 80 -
#74Félix Labisse‘La Dame aux orchidées’, een kleurenlithografie, getekend. Nr. 16 uit een oplage van 175 exemplaren.
'The Lady with Orchids', a color lithograph, signed; Labisse. Number 16 from an edition of 175 copies.No longer availableDim. 63/48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#141Een Shashka, Kozakkensabel geproduceerd in de Zlatoust Wapenfabriek. Rusland. Gestempeld op het lemmet met een hamer en sikkel en het jaartal 1934. Op de pommel CCCP en een gevleugelde hamer en sikkel. Aan de schede is een bajonet bevestigd, type Mosin Nagant M91/30.
A Shashka, Cossack saber produced at the Zlatoust Weapons Factory. Russia. Stamped on the blade with a hammer and sickle and the year 1934. On the pommel CCCP and a winged hammer and sickle. A bayonet of the Mosin Nagant M91/30 type is attached to the scabbard.No longer availableDim. Lengte 97 cmEstimate: € 250 / 350 -
#80Baume & Mercier GenèveEen roestvrij stalen dameshorloge met gouden details. Quartz Swiss Made.
A stainless steel women's watch with gold details. Quartz Swiss Made.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#263Een kleine rijkelijk versierde staande klok.
#12Rémy De PillecijnPeriod: 1920-1985‘Mannenportret’. Olieverf op paneel. Getekend.
'Men's portrait', oil on panel. Signed; Remy de Pillecijn.No longer availableDim. 40/30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#220Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,55 ct. ESI1.
#507Een paar porseleinen dekselpotten, in de stijl van Fornasetti. Onderaan gemerkt met een kroon.
A pair of porcelain lidded jars, in the style of Fornasetti. Marked with a crown at the bottom.No longer availableDim. Hoogte 25, Ø 19 cmEstimate: € 80 / 120