Een 18 kt electroplated dameshorloge met lederen polsband. Met certificaat en originele doos.
Raymond Weil Geneve

An 18 kt electroplated ladies' watch with leather wristband. Comes with certificate and original box.
SKU: 2511250580.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #580
Estimate: € 200 / 300

  • #204
    Armand Deweerdt
    Period: 1890 - 1982

    “Stadszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd ‘56.

    "Cityscape", a painting, oil on canvas, signed and dated '56.
    Dim. 52 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #93

    “Moeder en kind.” Bronzen sculptuur, draagt monogram W H.

    "Mother and child." Bronze sculpture, with monogram W H.
    Dim. h 35,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #347

    Chinees deurpaneel reliëf in rood en goud, circa 1850.

    Chinese door panel with relief in red and gold, circa 1850.
    Dim. 49 x 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #124
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    ‘Vluchtelingen onder een stormachtige hemel’, olieverf op doek. Getekend A. De Laet, 1914.

    'Refugees under a Stormy Sky', oil on canvas. Signed A. De Laet, 1914.
    Dim. 73/94 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #478
    Antares Parva

    Een vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.

    A vintage portable Italian typewriter, marked Antares Parva, circa 1960.
    Dim. 7 x 30 x 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #387

    Een massief houten beeld van een gehurkte man met een pijp en een Non La hoed.

    A solid wooden sculpture of a crouching man with a pipe and a Non La hat.
    Dim. Hoogte 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #588

    Een moderne vaas van deels geglazuurd Chinees aardewerk, versierd met ringen. Onderaan gemerkt

    A modern vase made of partly glazed Chinese earthenware, decorated with rings. Marked at the bottom.
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #210

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten van een gezamenlijk gewicht van 0,72 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.72 ct.
    Dim. 6,12 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #520

    Vier diverse koperen armbanden. Afrikaans werk.

    Four assorted copper bracelets. African work.
    Estimate: € 40 / 50
  • #165

    Een banjo en een klarinet.

    A banjo and a clarinet.
    Estimate: € 100 / 120
  • #168

    Een lot van 6 postzegelalbums, met een grote variatie zegels, waarvan een goed aantal 19e eeuwse. Bestaande uit: Luxemburg (1882 - 1977), Zwitserland (1862 - 1999), Griekenland (1872-), en een kleine hoeveelheid oost europa en Turkije. En één stempel van Noord Ingermanland. Portugal (1876 - 1977). Spanje (1850 - 2001), Italië (1863 - 1977), Vaticaanstad (1945 - 1974). Nederland (1864 - ), Malta, Cyprus. Franse domeinen (1886 -) etc.

    A lot of 6 stamp albums, with a wide variety of stamps, including a good number from the 19th century. Consisting of: Luxembourg (1882 - 1977), Switzerland (1862 - 1999), Greece (1872-), and a small quantity from Eastern Europe and Turkey. Plus one stamp from North Ingria. Portugal (1876 - 1977), Spain (1850 - 2001), Italy (1863 - 1977), Vatican City (1945 - 1974), the Netherlands (1864 - ), Malta, Cyprus, French territories (1886 -), etc.
    Estimate: € 180 / 240
  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00